UFC: SZEŚCIU ZAWODNIKÓW ZWOLNIONYCH

Sześciu zawodników zostało zwolnionych z największej federacji na świecie.

Marcus Brimage - Początek Amerykanin w UFC miał dobry, dwie pierwsze walki to zwycięstwa na punkty z Maximo Blanco i Jimem Hettesem. W kolejnych już tragicznie, ponieważ z pięciu ostatnich walk wygrał tylko jedną, nokautując Jumabieke Tuerxuna. Brimage przegrywał po uderzeniach z Conorem McGregorem, Cody Garbrandtem i Jimmie Riveirą, a po decyzji sędziów z Russellem Doane.

Eddie Gordon - Amerykanin po zwycięstwie przez nokaut w pierwszej odsłonie z Dhiego Limą, po debiucie odnotował kolejno trzy porażki. Eddie po niejednogłośnej decyzji sędziów przegrał z Chrisem Dempseyem, a przed czasem kończyli go Josh Samman i Antonio Carlos Jr.

Chris Clements - Pierwsze dwie walki Kanadyjczyka to zwycięstwo po niejednogłośnej decyzji sędziów z Keithem Wisniewskim i NC w pojedynku z Mattem Riddle. Ostatnie trzy walki Chrisa to zwycięstwo przez techniczny nokaut w pierwszej odsłonie z Vikiem Grujicem i porażki z Stephenem Thompsonem i Nordine Talebem.

Matt Van Buren - Amerykanin w największej federacji na świecie stoczył dwie walki, przegrał je, w dodatku przed czasem. Matt przez techniczne nokauty musiał uznać wyższość Coreya Andersona i Seana O'Connella.

Roger Narvaez - Trzy walki, tylko jedno zwycięstwo po niejednogłośnej decyzji sędziów z Luke Barnattem. Porażki Navareza stały się faktem po uderzeniach z Patrickiem Cumminsem i Eliasem Theodorou.

Christos Giagos - Giagos to taka sama wersja co Narvaez, ze swoich trzech walk w UFC wygrał jedną, poddając w pierwszej odsłonie Jorge Antonio Ceazrio de Oliveire. Giagos swoje porażki odnotował przez poddanie z Gilbertem Burnsem i po decyzji sędziów z Chrisem Wade.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.