DAWID KASPERSKI vs SORIN BACLESANU

W karcie walk Gali Kickboxingu Zawodowego K-1 Rules Fighters Night 5, która odbędzie się 7 listopada 2015 roku w Hotelu Blue Diamond Active SPA****, znalazły się nazwiska zawodników gwarantujące widzom ekscytujący poziom sportowych emocji. W kategorii wagowej do 86 kg spotkają się: tegoroczny Zawodowy Międzynarodowy Mistrz Polski K-1 - Dawid Kasperski i walczący pod barwami słonecznej Italii - 27-letni Sorin Baclesanu.

Pewny siebie Polak, który poważnie znokautował swojego rywala - Tudora Turcana - w poprzedniej edycji Gali Fighters Night w Ożarowie Mazowieckim, jest obecnie reprezentantem klubu Puncher Wrocław. Wychowanek klubu Dragon Starachowice osiągnął w swojej karierze wysokie wyniki sportowe - jest 2-krotnym zdobywcą Pucharu Świata i Polski K-1, Międzynarodowym Mistrzem Czech K-1, a także 17-krotnym Mistrzem Polski Muay Thai oraz Kickboxingu. Ostatnim osiągnięciem zawodnika jest zdobycie Pucharu Europy w formule K-1, który zdobył w Pradze we wrześniu tego roku. Fighter uznany został przez portal kicboxing24.pl za najlepszego polskiego zawodnika bez podziału na kategorie. Dawid odbył już 21 walk zawodowych, z czego może pochwalić się aż 15-stoma zwycięstwami. Walka w dniu 7 listopada będzie już 4-tym występem Dawida na gali, w 3-ciej edycji zdobył pas Międzynarodowego Mistrza Polski w bardzo zaciętym pojedynku z Dimitarem Ilievem. Tuż przed samym występem na gali Dawid będzie reprezentował Polskę na Mistrzostwach Świata w Belgradzie. Mamy nadzieję że po powrocie tytuł Mistrza Świata będzie należał do niego.

Przeciwnikiem Kasperskiego jest 27 - letni Sorin Baclesanu, pochodzący z Rumunii. Warto podkreślić, iż fighter nie walczy w barwach swojego kraju, lecz reprezentuje włoski klub sportów walki – Abourchid Team. Tegoroczne starcie z Dawidem Kasperskim na Gali Imbiriada Fighters Night 5 będzie jego debiutem na polskiej ziemi. Spotkanie zapowiada się niezwykle emocjonująco, gdyż obaj są doświadczonymi zawodnikami. Sorin ma za sobą 44 walki zawodowe, z czego aż 40 z nich zasiliło jego konto w zwycięstwa. Który z tych zawodników okaże się lepszy przekonamy się już 7 listopada w Rzeszowie. Nie może was tam zabraknąć, musicie zobaczyć starcie tych dwóch tytanów.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.