UFC FIGHT NIGHT DUBLIN W EXTREME SPORTS CHANNEL

24 października w Dublinie rękawice skrzyżować mieli Duffy i Poirier. Niestety kontuzja tego pierwszego zmusiła organizat0rów do zmiany walki głównej sobotniej gali. Najważniejszym starciem tego wieczoru będzie walka Patrick Holohan vs. Louis Smolka. Na transmisję z gali w stolicy Irlandii Extreme Sports Channel (od 1 października w jakości HD) zaprasza o 22:00. Ponadto w karcie głównej zobaczymy walki: Parke vs. Madadi, Talby vs. Till. Dodano także walkę Neil Seery vs. Jon Delos Reyes.

Federacja UFC poinformowała, że z powodu urazu, którego Duffy doznał podczas treningu na początku tygodnia, walka z jego udziałem musi zostać przełożona. Irlandczyk otrzymał cios w głowę, po którym stwierdzono u niego lekki wstrząs mózgu. Jako że UFC stawia bezpieczeństwo swoich zawodników na pierwszym miejscu, jego starcie z Poirierem zostało odłożone na bliżej nieokreśloną przyszłość.

W walce wieczoru Patrick Holohan skrzyżuje rękawice z Louisem Smolką. Odkąd należy do UFC, Holohan przegrał jedną walkę (z Chrisem Keladesem) i jest obecnie po dwóch wygranych starciach. Smolka także ma za sobą dwa zwycięstwa, porażkę poniósł w maju 2014 roku z Chrisem Cariaso. Poza kartą główną odbędzie się walka Polaka Krzysztofa Jotki ze Scottem Akshamem.

UFC FIGHT NIGHT DUBLIN – transmisja walk z karty głównej wyłącznie na Extreme Sports Channel -  24 października o 22:00.
Powtórki: 25 i 26 października o 21:00 oraz 30 października o 22:00.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.