FEN 9: PAWEŁ KIEŁEK O SWEJ KONTUZJI

Jak już informowaliśmy, zawodnik Berkut Arrachion Olsztyn Paweł Kiełek nie wystąpi na gali FEN 9. Paweł wyjaśnił swoją sytuację kibicom na swoim profilu społecznościowym.

- Na pewno natknęliście się już na informację, że nie zawalczę na listopadowej gali Fight Exclusive Night. Wiele osób zastanawiało się nad przyczyną. Dlatego czuję, że powinienem Wam to wyjaśnić. Na jednym z ostatnich sparingów zadaniowych przypadkowo dostałem cios w tył głowy. Musiałem przerwać trening, posłuchać organizmu... Od razu udałem się do szpitala. Po całej serii kilkudniowych badań i konsultacji z wieloma specjalistami, wszyscy jednoznacznie orzekli, że nie mogę (przy tak świeżym urazie) walczyć przez minimum 90 dni - tym bardziej na najbliższej gali. Jest mi bardzo przykro, że nie zawalczę. Przepraszam osoby, które mocno mnie wspierały i czekały na tę walkę. Szanuje kibiców i organizację, ale zdaję sobie sprawę, że zdrowie jest najważniejsze - a przecież SPORT=ZDROWIE (przynajmniej z założenia). - wyjaśnia Kiełek.

Dla najbliższej gali to duża strata, ale jak mówi sam zawodnik, zdrowie jest najważniejsze. Redakcja Sporty-Walki.org życzy szybkiego powrotu do zdrowia.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.