ACB 26: ANTONI CHMIELEWSKI W ROZPISCE

Dwudziestego ósmego listopada w Groznym odbędzie się gala ACB 26, a na niej zobaczymy kolejnego Polaka, będzie nim Antoni Chmielewski, który zmierzy się z Arbim Aguevem.

Chmielewski miał świetną serię zwycięstw, poddawał w pierwszych odsłonach Sylwestra Borysa, Jonasa Billsteina i Majkela Pawłowskiego. Kiedy już mówiło się o tym, że zasili szeregi UFC, niestety przegrał walkę o pas federacji PLMMA z Grekiem Nikosem Sokolisem, w trzeciej rundzie po uderzeniach. Antoni wrócił po porażce udanie na ostatniej gali PLMMA 59, w ostatniej chwili zmienił mu się rywal na Janusza Dylewskiego, którego poddał po pięćdziesięciu dziewięciu sekundach.

'Monster' w swojej karierze spotkał się już trzy razy z Polakami, poddając Mateusza Strzelczyka i Artura Kadłubka, porażka jednak przydarzyła mu się na początku kariery z Adamem Zającem. Teraz kolejnym celem jest zwycięstwo Arbiego, ponieważ ma passe piętnastu zwycięstw z rzędu, a jego ostatnia porażka miała miejsce w roku 2012. Tym samym Aguev celuje w UFC.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.