KAMIL ŁEBKOWSKI MOCNO PUKA DO DZWI UFC

Kamil Łebkowski, znany jako mistrz PLMMA, jest bliski uzyskania kontraktu z UFC. Jak mówi, jego największym celem jest UFC, a kolejne zwycięstwo bardzo mocno go do tego przybliża. Przypomnijmy, 'Bomba' swoją ostatnią porażkę odnotował w roku 2013 z Jackiem Wojnickim, od tej walki stoczył osiem zwycięskich walk.

W wspomnianym roku 2013 Kamil odnotował jeszcze trzy walki, pokonując na punkty Sylwestra Madeja i Dominika Cacko, a w ostatnim pojedynku tego roku zdobył pas Profesjonalnej Ligi MMA, zwyciężając po uderzeniach w drugiej rundzie z Kamilem Maroniem. Podopieczny Łukasza Grochowskiego w roku poprzednim zaliczył trzy ważne starty, pokonując przed czasem Rafała Czechowskiego i Semena Tyrlye, a w Białymstoku po bardzo ciężkiej walce pokonał na punkty ciekawego Carlosa Prade.

Łebkowski w tym roku na gali Łobzie na PLMMA 49 obronił pas, pokonując ściągniętego w ostatniej chwili Sergeia Semizhona, z którym wygrał pod koniec trzeciej rundy. W ostatniej walce Kamil odnotował najważniejszą walkę w karierze, w Anglii na gali Phoenix Fight Night 27 skończył przed czasem Ashleigha Grimshawa, zaskakując wszystkich.

Przedstawiamy ostatnią walkę 'Bomby', w której efektownie pokazał się angielskim kibicom:

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.