VIII GALA SZTUK WALK W OSTROŁĘCE

W piątek, 4. grudnia w hali im. A. Gołasia w Ostrołęce odbędzie się VII Gala Sztuk Walki organizowana przez dwa miejscowe kluby: Gladiator oraz MKK Shinkyokushin. Podczas tego wydarzenia będziemy mogli zobaczyć walki w formule MMA, ale również i w formule MMA. Podczas gali zobaczymy pojedynki młodych, perspektywicznych zawodników, którzy za kilka lat, a może nawet miesięcy będą stanowić czołówkę w swoich kategoriach wagowych. W walce wieczoru w formule MMA zobaczymy niepokonanego w zawodowym sporcie podopiecznego Wojciecha Dudkowskiego z Gladiatora Ostrołęka, Daniela Chrzanowskiego (3-0).

Przeciwnik młodego zawodnika nie jest jeszcze ogłoszony, a z tego co wiemy są problemy ze znalezieniem rywala dla niepokonanego zawodnika z Ostrołęki. Chrzanowski jak do tej pory stoczył dwa pojedynki na galach Grappler Night: na pierwszej gali tej organizacji pokonał przez kontuzję Mateusza Zahorskiego, a na drugiej poddał duszeniem zza pleców Artura Głowackiego z Nastula Club. Na trzeciej gali miał zmierzyć się z Jackiem Kreftem, jednak choroba zawodnika z Gdyni pokrzyżowała plany organizatorów. Niebawem zapewne poznamy przeciwnika, z którym przyjdzie się zmierzyć Chrzanowskiemu.

Oprócz niego na gali zawalczy jeszcze trzech reprezentantów Gladiatora. W jednej z walk pochodzący z Armenii, Vahe Movsisyan (1-0) po efektownym nokaucie jaki zafundował Rafałowi Sępkowskiemu z Warszawskiego Centrum Atletyki na Grappler Night 3 zmierzy się z debiutującym w zawodowej formule, Sebastianem Studniakiem z warszawskiego klubu UKS Heros. Ponadto reprezentujący miejscowy klub Gladiator, Jakub Kęsicki stanie do walki z Białorusinem, Nikhitą Mikhalskim. Na gali ponadto zobaczymy walki w wykonaniu karateków oraz najprawdopodobniej pojedynek w formule K-1, w którym wystąpi brat jednego z najlepszych przed laty zawodników wagi cieżkiej polskiego kickboxingu, Dawid Jastrzębski. Poniżej filmy promujące każdą z walk. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.