RFF: DWÓCH ZAWODNIKÓW W ROZPISCE

Federacja Rizin Fighting Federation ogłosiła kolejnych dwóch ciekawych zawodników, którzy stoczą swoje walki podczas sylwestrowej gali w Japonii.

Pierwszy to Mark Godbeer, mający na swojej szafce trofeów pas organizacji BAMMA. Reprezentant Wielkiej Brytanii ze swoich dziesięciu zwycięstw aż dziewięć zakończył po uderzeniach, a jedno poddając swojego przeciwnika. Mark po drugiej porażce w karierze odniesionej przed czasem z byłym zawodnikiem Cheickiem Kongo, udanie powrócił na tor zwycięstw. Godbeer w następnych walkach stoczył pojedynki dla BAMMA, pokonując po uderzeniach w pierwszej rundzie Thomasa Denhama, to samo zrobił w pojedynku z Paulem Taylorem, ale dopiero pod koniec drugiej rundy. W tym właśnie ostatnim pojedynku na BAMMA 21, wywalczył tytuł organizacji.

Drugim potwierdzonym zawodnikiem jest Teodoras Aukstuolis, reprezentant Litwy. Teodoras w swoim drobku ma osiem pojedynków, wszystkie zakończyły się przed czasem, a sześć wygrał. Litwin swoje walki toczył na własnej ziemii oraz w Rosji. W tym roku Aukstuolis powrócił po trzech latach przerwy, pokonując po dwóch minutach i dwunastu sekundach Krzysztofa Pietraszka, zawodnika z Ełku.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.