GALA W MEKSYKU NA ŻYWO W EXTREME SPORTS CHANNEL

Pierwotnie Kelvin Gastelum miał zmierzyć się w Meksyku z Mattem Brownem. Z powodu kontuzji Browna nastąpiła zmiana w karcie głównej – zawodnik został zastąpiony przez Neila Magny. Ponadto w trakcie gali zobaczymy między innymi walki Lamas vs. Sanchez i Formiga vs. Cejudo. Poza kartą główną zawalczy Bartosz Fabiński. Transmisja gali na Extreme Sports Channel
w nocy z 21 na 22 listopada o 4:00.

Neil Magny w 2014 roku wygrał wszystkie z pięciu oficjalnych walk w federacji UFC, w których wziął udział. Pasmo jego zwycięstw przerwał dopiero Demian Maia na UFC 190. Kelvin Gastelum na 12 walk poniósł tylko jedną porażkę (na UFC 183 pokonał go Tyron Woodley). Zapowiada się zatem wyrównana walka!

Lamas w kwietniu 2015 roku przegrał walkę z Chadem Mendesem, zaś Sanchez rok wcześniej pokonał Rossa Pearsona. Później miał długą przerwę w oficjalnych starciach z powodu kontuzji. Jussier Formiga wygrał 18 na 21 walk. Zmierzy się z „The Messengerem”, Henrym Cejudo, złotym medalistą w zapasach na igrzyskach olimpijskich w Pekinie.

Bartosz „Rzeźnik” Fabiński ma przed sobą drugą walkę w szeregach UFC. Zmierzy się z Hectorem Urbiną. Polak nie chciał zdradzić przed starciem, jaki będzie jego sposób na Amerykanina. Jedno jest pewne, obaj zawodnicy będą chcieli zakończyć walkę przed czasem.

Na UFC Fight Night: Magny vs. Gastelum na żywo Extreme Sports Channel zaprasza w nocy z 21 na 22 listopada o 4:00.

Powtórki 22 i 23 listopda o 21:00 oraz 27 listopada o 22:00.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.