WŁADIMIR SPAROWAŁ Z WITALIJEM

Trudno jest znaleźć sparingpartnera przed walką z dysponującym świetnymi warunkami fizycznymi Tysonem Furym (24-0, 18 KO). "Dr Stalowy Młot" jednak znalazł - i to nie byle jakiego.

Do ringu z Władimirem Kliczką (64-3, 53 KO) wszedł ostatnio jego starszy brat Witalij. Zdjęcie z wyjątkowej sesji zamieścił na Instagramie Malik Scott (38-2-1, 13 KO), który od jakiegoś czasu jest stałym sparingpartnerem mistrza wagi ciężkiej.

- Witalij pojawił się dzisiaj w gymie, aby stoczyć z bratem kilka bardzo technicznych rund sparingowych. To było prawdziwe sweet science. Salut dla obu braci. Dokonali czegoś, czego nie zrobił nikt przed nimi, i wątpię, aby zrobił ktokolwiek po nich - napisał Amerykanin.

Jeszcze trzy lata temu ukraińscy bracia razem rządzili królewską kategorią - Władimir miał pasy IBF, WBA i IBO, które dzierży do dzisiaj, a Witalij, w tym tygodniu ponownie wybrany na mera Kijowa - WBC. Przez lata spekulowano o możliwości skonfrontowania ich w ringu w jednej z najbardziej kasowych walk w historii wagi ciężkiej, ale obaj, choć wielokrotnie sparowali w młodości, przyrzekli matce, że nigdy nie skrzyżują rękawic na ringu zawodowym.

Władimir jest już na finiszu przygotowań do starcia z Furym. Pojedynek z rosłym Anglikiem, którzy przy wzroście 206 cm jest wyższy i od młodszego, i starszego Ukraińca, odbędzie się 28 listopada w Dusseldorfie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.