DAWID KOSTECKI PRÓBOWAŁ POPEŁNIĆ SAMOBÓJSTWO

34-letni Dawid 'Cygan' Kostecki chciał popełnić samobójstwo, obecnie przebywa w jednym z rzeszowskich szpitali, jego stan określany jest jako ciężki, poinformował serwis Nowiny24.pl.

Niewykluczone, że targnięcie się na życie rzeszowskiego pięściarza ma związek z dyskwalifikacją zawodnika. Przypomnijmy, że w tym roku Kostecki został zdyskwalifikowany za doping. Podczas gali w Krakowie, która odbyła się w listopadzie ubiegłego roku Kostecki walczył z Andrzejem Sołdrą. Był to powrót rzeszowianina do ringu po 2,5 letnim pobycie w więzieniu. Kostecki walkę z Sołdrą przegrał. Co więcej, został on posądzony o stosowanie dopingu. Badania wykazały stosowanie przez pięściarza zakazanych środków, m.in. stanzololu i metyloheksanaminy. Normy miały być wyraźnie przekroczone. Po tych problemach zawodnik poinformował, że ma zamiar rozpocząć karierę w mieszanych sztukach walki.

Kostecki w zawodowym ringu bokserskim stoczył 41 walk. Przegrał tylko dwie. 34-letni rzeszowianin miał kłopoty z prawem. Jeszcze zanim rozpoczął zawodową karierę, rok przesiedział w więzieniu w związku z pobiciem. Drugi raz do zakładu karnego trafił przed kilkoma laty. Postawiono mu zarzutu założenia i współkierowania grupą przestępczą, która czerpała korzyści z nierządu. Kostecki z więzienia wyszedł w sierpniu ubiegłego roku. Odsiedział 2,5 roku.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.