KFN 1: PIOTR DANELSKI vs MICHAŁ WIENCEK

Już piątego grudnia w Olsztynie odbędzie się ciekawa gala Kaiser Fight Night, a do rozpiski została dodane bardzo ciekawe starcie mocnych reprezentantów naszego kraju w kategorii półśredniej. Zobaczymy Piotra Danelskiego, reprezentanta Berkut Arrachion Olsztyn, w starciu z Michałem Wienckiem, którego mogliśmy oglądać ostatnio poza granicami kraju w Rosji.

Zawodnik publiczności zadebiutował w roku 2013, poddając w pierwszej rundzie Dawida Laudzinskiego na gali Night Of Champions w Grajewie. W poprzednim roku odbyły się dwa kolejne starty, tym razem na galach PLMMA i CMMA, gdzie pokonał przed czasem Huberta Szymajdę i po decyzji sędziów Piotra Wołowika. W ostatniej walce Danelski wystąpił na gali Areny Berserkerów 7, po bardzo wyrównanym jak i ciekawym boju z Emilem Weberem Meekiem, ogłoszono zwycięstwo zawodnika z Olsztyna, a następnie zmieniono werdykt na NC.

Michał ostatnie trzy walki stoczył poza granicami kraju. Najpierw wystąpił w Szwecji na gali Trophy MMA 4, przegrywając przez poddanie w trzeciej rundzie z Mohammedem Abdallahem. Ostatnie dwa pojedynki Wiencka odbyły się w organizacji M-1 Global, pierw zwyciężył pod koniec walki przez poddanie z Rustamem Gadzhiev, a następnie szybko, bo po czterdziestu dziewięciu sekundach przegrał z niepokonanym Shavkatem Rakhmonovem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.