ZAPOWIEDŹ FIGHT RAPORT 141

Opadł już bitewny kurz po KSW 33, jednak ta gala z jej najważniejszą walką Michał Materla vs. Mamed Khalidov wciąż wzbudza duże emocje. Dlatego autorzy Fight raportu 141 wracają do tego wydarzenia, by spróbować wyjaśnić czy Khalidov oraz Materla stoczą niebawem rewanż (i czy ma on sens), a także poświęcają trochę czasu innym mistrzom KSW: Karolowi Bedorfowi oraz Arturowi "Kornikowi" Sowińskiemu.

Oprócz podsumowania KSW 33 w najnowszym wydaniu magazynu, emitowanego na antenia Orange sport, nie zabraknie oczywiście zapowiedzi kolejnego Wielkiego Finału PLMMA, który tym razem będziemy mogli oglądać w Bytomiu. W najważniejsze walce PLMMA 61/AFC 5, któej stawką będzie pas mistrza wagi ciężkiej, zmierzą się Adam Wieczorek i Kewin Wiwatowski.

Do tego w Fight raporcie 141 dla wielu najpiękniejsza twarz polskiego MMA, czyli Karolina Kowalkiewicz, opowiadająca o kulisach swojego zbliżającego się debiutu w UFC, Akop Szostak przed kolejnymi wyzwaniami, w tym przed walką z Tyberiuszem Kowalczkiem na gali FEN w Warszawie, oraz komentarz do sensacyjnej porażki Władymira Kliczki z Tysonem Furym.

A na koniec, w cyklu "The Best of PLMMA", walka z ubiegłorocznego Wielkiego Finału PLMMA w Częstochowie Antoni Chmielewski vs. Jonas Billstein.

Premiera Fight raportu 141 we wtorek 1 grudnia 2015 o godz. 19:30 w Orange sport.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.