RIZIN FF: POZNALIŚMY CAŁĄ OBSADĘ TURNIEJU

Podczas konferencji prasowej rozlosowano pary turnieju Rizin FF, który odbędzie się na inauguracyjnej sylwestrowej gali. Przypomnijmy, że zwycięzca tego turnieju odjedzie do domu z połową miliona dolarów.

Goran Reljic vs Vadim Nemkov

W poprzednim roku Chorwat odnotował dwie walki w KSW, po zbliżonych decyzjach sędziów pokonałc Karola Celińskiego i Tomasz Narkuna. W tym roku Goran zwyciężył po niejednogłośnej decyzji sędziów na KSW 31 z Attilą Veghiem, tym samym zdobywając pas mistrzowski. W ostatnim swoim starcie, Goran stanął do pierwszej obrony w Londynie na KSW 32, wtedy po niecałych dwóch minutach, w rewanżu z Tomaszem Narkunem zaliczył pierwszą porażkę przed czasem.

Rosjanin zadebiutował w roku 2013, pod koniec pierwszej rundy kończąc efektownie uderzeniami Michała Gutowskiego. W tym roku Vadim wrócił po dwuletniej przerwie, kończąc rywali w dwadzieścia dwie sekundy oraz minutę. To właśnie spotkało fightera z Rumunii oraz doświadczonego Joaquima Ferreire.

Satoshi Ishii vs Jiri Prochazka

Japończyk po dwóch porażkach z Mirko Filipoviciem odnotował dwa kolejne zwycięstwa. W IGF Ishii poddawał w pierwszych rundach Nicka Rossborougha i Willa Penna. Czech ma serię ośmiu zwycięstw z rzędu oraz remis. Jiri w tym roku odnotował trzy ważne walki, po uderzeniach pokonał naszego Michała Fijałkę, pokonał także Rokasa Stambrauskasa, niedawnego rywala Macieja Browarskiego.

Teodoras Aukstuolis vs Bruno Cappelozza

Teodoras w swoim dorobku ma osiem pojedynków, wszystkie zakończyły się przed czasem, a sześć wygrał. Litwin swoje walki toczył na własnej ziemi oraz w Rosji. W tym roku Aukstuolis powrócił po trzech latach przerwy, pokonując po dwóch minutach i dwunastu sekundach Krzysztofa Pietraszka, zawodnika z Ełku. Brazylijczyk zaś w swoim dorobku ma dziesięć pojedynków, w tym siedem zwyciężył, wszystkie kończąc po uderzeniach. Ostatnia porażka Bruno miała miejsce w roku 2011. Od tego czasu odnotował cztery zwycięstwa. W ostatnim pojedynku, Cappelozza wystąpił na gali Junge Fight 82, zdobywając tytuł przeciwko niepokonanemu do tamtego czasu Sandro Bezerre.

Muhammed Lawal vs (TBD)

Wiemy tyle, miał być to mistrz BAMMA Mark Godbeer, jednak doznał on kontuzji i brytyjska organizacja ma wystawić innego ciekawego zawodnika. Aktualnie Lawal po ostatniej porażce z Quintonem Jackosnem ma passę czterech zwycięstw z rzędu. Muhammed po uderzeniach zastopował Dustina Jacoby i Joe Vedepo, a po decyzji sędziów pokonywał w ostatnich dwóch walkach Cheicka Kongo oraz Lintona Vassella.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.