KAISER FIGHT NIGHT 1: WYNIKI

Przedstawiamy wyniki świetnego debiutu organizacji Kaiser Fight Night, federacji która zorganizowała swoją pierwszą edycję w Olsztynie. W walce wieczoru swoją kolejną walkę zwyciężył Sylwester Borys, utalentowany kategorii średniej klubu Berkut Arrachion Olsztyn, który pokonał doświadczonego Aleksandra Boyko. Od początku widzieliśmy przewagę zawodnika publiczności, który w stójce rozbijał Boyko, a w każdej rundzie w świetny sposób wywracał Ukraińca. W trzeciej rundzie Borys poszedł po duszenie, jego rywal błyskawicznie odpłynął.

Świetne widowisko mieliśmy w kategorii półśredniej, Michał Wiencek pokonał Piotra Danelskiego. Od początku widzieliśmy szaleńcze ataki z obu stron oraz próby skończenia walki przez poddanie. W trzeciej rundzie jednak tak bardzo był rozcięty Danelski. że sędzia musiał interweniować, ale w drodze do niego, już był pewny, że jedyne co może zrobić to przerwać walkę.

Przemysław Zbiciak po pięciu latach przerwy nie miał za dużych problemów z poddaniem doświadczonego Białorusina Semena Tyrylę, znanego już u nas w Polsce ze startów chociażby w PLMMA. Po chwilowej wymianie w stójce, niespodziewanie Semen poszedł w nogi, jednak popełnił duży błąd, bo Przemysław pierw zagroził gilotyną, a potem świetnie zapiął trójkąt nogami i zakończył walkę.

Mateusz Michalski zanotował kapitalny debiut, mogliśmy zobaczyć w tej walce wszystko czego oczekujemy. Były emocje, krew i pot. Od początku Mateusz rzucił się na rywala niczym 'Pudzian' w swoich pierwszych pojedynkach. Już na początku trafiał i bardzo mocno rozbijał rywala, jednak ten zaskoczył dobrze kontrując i nieraz naruszając Michalskiego.

Wojciech Giera zanotował świetny debiut, to zawodnik z olsztyńskiego klubu Arrachion. Potrzebował on bardzo, ale to bardzo niewiele czasu na skończenie bardziej doświadczonego Kalmana Kovacsa, który chociażby w tym roku walczył z Maciejem Różańskim na gali Areny Berserkerów.

Piotr Renowski, choć młody, to udanie zadebiutował pokonując zawodnika z zagranicy. Cała walka toczyła się w stójce, gdzie zdecydowanie górował Polak, spychając do defensywy swojego rywala. Jednak on zaskoczył nie raz ciosem, to był kontrolowany i ciągły pressing. Nie dał mu szansy na zwycięstwo w tej walce.

W walce amatorskiej swoje kolejne zwycięstwo odniósł talent z klubu z Fight Club Łomża, chodzi oczywiście o Patryka Nacewicza, którego trzeba obserwować. Od początku ruszył Dominik Jusis, który chciał przewagę swoją zaznaczyć kopnięciami, jednak zawodnik z Łomży lepiej wyglądał w wymianach bokserskich. Po wymianach Patryk zdobył obalenie, szybko wypracował sobie pozycję z dosiadu, a stamtąd bez problemów poddał rywala.

Walka wieczoru:
84 kg: Sylwester Borys pok. Aleksandra Boyko przez techniczne poddanie (anakonda), 3 runda.

Główna karta:
77 kg: Michał Wiencek pok. Piotra Danelskiego przez TKO (przerwanie lekarza z powodu rozcięcia), 3 runda.
70 kg: Przemysław Zbiciak pok. Semena Tyrylę przez poddanie (trójkąt nogami), 1 runda.
120 kg: Mateusz Michalski pok. Łukasza Kozłowskiego przez TKO (uderzenia w parterze), 1 runda.
93 kg: Wojciech Giera pok. Kalmana Kovacsa przez TKO (uderzenia), 1 runda.
84 kg: Piotr Renkowski pok. Denisa Yantara przez jednogłośną decyzje sędziów.

Walka Amatorska:
72 kg: Patryk Nacewicz pok. Dominika Jusisa przez poddanie (balacha), 1 runda.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.