VENATOR FC 2: PO GALI

W sobotę we Włoszech odbyła się druga ciekawa gala Venator FC 2. Najważniejszym pojedynku tego wieczoru dla naszych kibiców było największe wyzwanie Macieja Różańskiego, który stanął naprzeciwko Jacka Hermanssona, mającego za sobą walki w takich federacjach jak Bellator czy Cage Warriors. Niestety, po jednogłośnej decyzji sędziów, to Norweg zaliczył udany eliminator do walki o tytuł federacji w kategorii średniej. Tym samym zapewnił pierwszą porażkę w rekordzie zawodnika ze Szczecina.

W walce wieczoru tej gali, po niedawnym zwolnieniu z UFC, Luke Barnatt udanie powrócił zdobywając pas federacji. Pokonał w czwartej odsłonie przez poddanie Mattię Schiavelino, znanego u nas w kraju z walki z Oskarem Piechotą.

W kategorii półśredniej pas zdobył zawodnik publiczności Marvin Vettori, który zaskoczył wszystkich. W pierwszej odsłonie zastopował doświadczonego Jacka Masona, weterana Cage Warrios.

Francuz Karl Amoussou, znany z walk dla federacji Bellator, zanotował swoją trzecią wygraną z rzędu, tym razem poddając swojego oponenta w pierwszej odsłonie.

W wadze lekkiej pas zdobył Leonardo Zecchi, czyli jeden z największych talentów tej kategorii wagowej w tym kraju. Doświadczony Zecchi przed czasem zakończył walkę, pokonując swojego rodaka.

Peter Queally zaliczył kolejny udany start. Irlandczyk znany jest u nas w kraju jest z gali Xcage 8, na której pewnie pokonał Tomasza Jakubca. Tym razem Peter po pewnej decyzji sędziów pokonał ciekawego Roberto Rigamonti.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.