DOS ANJOS-CERRONE NA ŻYWO W EXTREME SPORTS

W nocy z 19 na 20 grudnia o 2:00 na Extreme Sports Channel widzowie będą mogli obejrzeć rewanżowe spotkanie Rafael dos Anjos vs. Donald Cerrone. Ponadto w karcie głównej będziemy mieli okazję zobaczyć walkę polskiej zawodniczki Karoliny Kowalkiewicz z Randą Markos. Inne starcia wieczoru to: Junior Dos Santos vs. Alistair Overeem oraz Michael Johnson vs. Nate Diaz.

Rafael dos Anjos to brazylijski zawodnik, który swoją przygodę z mieszanymi sztukami walki zaczął już w wieku ośmiu lat, a pod banderą UFC walczy od 2008 roku. W trakcie najbliższej walki po raz pierwszy będzie bronił pasa mistrza kategorii lekkiej. Ostatnio skrzyżował rękawice z Anthonym Pettisem podczas UFC 185, gdzie wywalczył pas mistrzowski. Podczas najbliższej walki jego przeciwnikiem będzie Donald "Cowboy" Cerrone, który na pewno będzie się starał o rewanż i zostawienie przeciwnika na pokonanym polu. Amerykanin aktualnie znajduje się na drugim miejscu rankingu UFC (ma na swoim koncie dwadzieścia osiem zwycięstw). Obecny mistrz wagi lekkiej podczas ostatnich walk udowadnił wielokrotnie, że jest w rewelacyjnej formie. Cerrone jest doświadczonym zawodnikiem, wchodząc na wysokie obroty może pokonać każdego. Czy powtórzy się scenariusz poprzedniej walki? Widzowie będą mieli okazję sprawdzić już podczas UFC Fight Night w Orlando.

Oczywiście dla polskich widzów najważniejszą walką wieczoru będzie starcie Randa Markos vs. Karolina Kowalkiewicz. Jest to debiut polskiej zawodniczki, trzeciej Polki w największej na świecie organizacji MMA. Walcząc wcześniej na galach KSW i dla organizacji Invicta FC nie przegrała żadnego starcia. Jej przeciwniczką będzie Irakijka Randa Markos zajmująca siódmą pozycję w rankingu UFC w kategorii lekkiej. Już 20 grudnia będziemy mieć okazję zobaczyć,
czy polska zawodniczka debiutując w UFC stanie na wysokości zadania.


UFC Fight Night: DOS ANJOS vs. CERRONE - w nocy z 19 na 20 grudnia o 2:00.
Powtórki: 20 grudnia o 21:00, 21 grudnia o 21:00 i 25 grudnia o 22:00.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.