KAROLINA KOWALKIEWICZ ZWYCIĘŻA W DEBIUCIE

Kapitalna informacja przychodzi z Orlando nasza niepokonana Karolina Kowalkiewicz udanie debiutuje w największej organizacji na świecie. Zawodniczka z Łodzi stanęła do największego wyzwania w karierze na gali UFC on FOX 17, gdzie jej przeciwniczką była Randa Markos, którą pokonała po trzech rundach jednogłośną decyzją sędziów.

Pierwsza odsłona to od początku mocne uderzenia w stójce, gdzie w wymianach bokserskich trafiała częściej podopieczna Marcina Rogowskiego. Jednak Markos również nie pozostawała dłużna i odpowiadał mocnymi ciosami. Już pod koniec tej rundy Kanadyjka dążyła do klinczu i obalenia jednak bezskutecznie.

Druga runda widzieliśmy w niej już zdecydowanie rozluźnioną zawodniczkę z klubu Gracie Barra Łódź. Karolina zaczęła od często używanych kopnięć i ciosów. Niestety ta runda mogła być w kartach punktowych zapisana na koncie Markos, która zaszła za plecy i przez większość rundy utrzymała się tam. Lecz nie zrobiła za dużo krzywdy naszej zawodniczce.

Trzecia runda mogła być decydująca i to na pewno wiedziała Kowalkiewicz, która od początku ruszyła pewnie podkreślając tą rundę. Była mistrzyni KSW została sprowadzona lecz w tym samym momencie w kapitalny sposób zrobiła tak zwany 'słip'. Polka była blisko zakończenia walki przed czasem mając dosiad i mocno atakując łokciami jednak doszło do decyzji sędziów, która musiała mieć tylko jeden odpowiedni werdykt.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.