UFC ON FOX 18: DWIE WALKI W ROZPISCE

Arkadiusz Hnida, Informacja własna

2015-12-30

Dwa nowe pojedynki zostały dopisane do karty walk UFC on FOX 18, która odbędzie się trzydziestego stycznia w New Jersey.

Rafael Natal vs Kevin Casey - Brazylijczyk po dwóch porażkach z rzędu ma dobrą serię trzech zwycięstw. Rafael zwyciężał po niejednogłośnej decyzji sędziów z Chrisem Camozzim i Uriahem Hallem, a po jednogłośnej decyzji wygrał z Tomem Watsonem. Amerykanin stoczył w UFC trzy walki, z których zwyciężył jedną na punkty z IIdemarem Alcantare. Dwa inne starty Caseya zakończyły się dość nieszczęśliwie jako NC, w walce z Bubba Bushem i Antonio Carlosem Juniorem.

Dustin Ortiz vs Wilson Reis - Dustin po dwóch trudnych pojedynkach, które przyniosły mu zwycięstwa, stanął do kolejnego wyzwania. Joseph Benavidez okazał się on za mocny, przegrał po jednogłośnej decyzji sędziów. W ostatniej walce Ortiz w trzeciej odsłonie zastopował ciekawego Willie Gatesa. Brazylijczyk w UFC zadebiutował w roku 2013, zwyciężając na punkty z Ivanem Menjivarem. Reis w poprzednim roku zaczął od porażki po niejednogłośnej decyzji sędziów z Iuri Alcantarą. Kolejne dwa starty to zwycięstwa na punkty z Joby Sanchezem oraz przez poddanie w pierwszej odsłonie ze Scottem Jorgensenem. W tym roku Wilson zaliczył tylko jeden start, przed własną publicznością jednogłośną decyzją sędziów przegrał z Jussierem Formigą.