JOANNA JĘDRZEJCZYK DWUKROTNIE NOMINOWANA

Fighters Only po raz ósmy ogłosiło liste nominowanych do plebiscytu World MMA Awards 2016. Nasza Joanna Jędrzejczyk, jako jedyna nasza reprezentantka, została nominowana w dwóch kategoriach 'Zawodniczki Roku' oraz 'Międzynarodowego Zawodnika Roku'.

Głosowanie tsartuje pierwszego dnia przyszłego roku, odbywa się za pośrednictwem strony www,worldmmaawards.com.

LISTA NOMINATÓW:

Zawodnik Roku, nagroda im. Charlesa 'Maski' Lewisa:
1. Rafael Dos Anjos
2. Conor McGregor
3. Demetrious Johnson
4. Max Holloway
5. Luke Rockhold

Zawodniczka Roku:
1. Tonya Evinger
2. Holly Holm
3. Joanna Jędrzejczyk
4. Ronda Rousey
5. Miesha Tate

Odkrycie Roku:
1. Thomas Almeida
2. Henry Cejudo
3. Tony Ferguson
4. Holly Holm
5. Robert Whittaker

Międzynarodowy Zawodnik Roku:
1. Joseph Duffy
2. Andrei Arlovski
3. Joanna Jędrzejczyk
4. Liam McGeary
5. Albert Tumenov

Walka Roku:
1. Justin Gaethje vs. Luis Palomino (WSOF 19)
2. Andrei Arlovski vs. Travis Browne (UFC 187)
3. Robbie Lawler vs. Rory MacDonald 2 (UFC 189)
4. John Lineker vs. Francisco Rivera (UFC 191)
5. Daniel Cormier vs. Alexander Gustafsson (UFC 192)

Nokaut Roku:
1. Paul Felder (vs. Danny Castillo, UFC 182)
2. Thomas Almeida (vs. Brad Pickett, UFC 189)
3. Holly Holm (vs. Ronda Rousey, UFC 193)
4. Jorge Filho (vs. Claudio Cezario, Jungle Fight 83)
5. Conor McGregor (vs. José Aldo, UFC 194)

Poddanie Roku:
1. Ronda Rousey (vs. Cat Zingano, UFC 184)
2. Marcos Galvao (vs. Joe Warren, Bellator 135)
3. Fabricio Werdum (vs. Cain Velasquez, UFC 188)
4. Liam McGeary (vs. Tito Ortiz, Bellator: Dynamite)
5. Tony Ferguson (vs. Edson Barboza (TUF 22 Finale)

Powrót Roku:
1. Thiago Alves (vs. Jordan Mein, UFC 183)
2. Alex Chambers (vs. Kailin Curran, UFC Fight Night 65)
3. Eddie Alvarez (vs. Gilbert Melendez, UFC 188)
4. Patricio Freire (vs. Daniel Weichel, Bellator 138)
5. Vitaly Bigdash (vs. Igor Svirid, One Championship 32)

Trenera Roku, nagroda im. Shawna Tompkinsa:
1. Rafael Cordeiro
2. John Kavanagh
3. Mike Winkeljohn
4. Javier Mendez
5. Firas Zahabi

Zaskoczenie roku:
1. Rafael dos Anjos (vs. Anthony Pettis, UFC 185)
2. Maryna Moroz (vs. Joanna Calderwood, UFC Fight Night 64)
3. Fabricio Werdum (vs. Cain Velasquez, UFC 188)
4. Uriah Hall (vs. Gegard Mousasi, UFC Fight Night 75)
5. Holly Holm (vs. Ronda Rousey, UFC 193)

Klub Roku:
1. American Kickboxing Academy
2. Blackzilians
3. Jackson-Wink MMA
4. Kings MMA
5. SBG Ireland

Trener Roku:
1. Brian Harris (trener S&C)
2. Izzy Martinez (trener zapasów)
3. Jake Bonacci (trener S&C)
4. Mike Dolce (dietetyk)
5. George Lockhart (dietetyk)

Sędzia Roku:
1. Mario Yamasaki
2. Herb Dean
3. Marc Goddard
4. Dan Miragliotta
5. John McCarthy

Ring Girl Roku:
1. Jhenny Andrade
2. Carly Baker
3. Mercedes Terrell
4. Arianny Celeste
5. Brittney Palmer

Szef Roku:
1. Scott Coker
2. Ray Sefo
3. Victor Cui
4. Lorenzo Fertitta
5. Dana White

Osobowość Roku:
1. Jon Anik
2. Bas Rutten
3. Joe Rogan
4. Brendan Schaub
5. Cheal Sonnen

Specjalista Roku:
1. Michael Bisping
2. Daniel Cormier
3. Dominick Cruz
4. Dan Hardy
5. Brian Stann

Najlepszy program MMA:
1. Inside MMA
2. The Fighter & The Kid
3. The MMA Hour
4. The Ultimate Fighter
5. UFC Embedded

Organizacja Roku:
1. Bellator MMA
2. Legacy Fighting Championship
3. One Championship
4. Ultimate Fighting Championship
5. World Series Of Fighting

Medium Roku:
1. Bloody Elbow
2. MMA Weekly
3. MMA Fighting
4. MMA Junkie
5. Sherdog

Dziennikarz Roku:
1. Ben Fowlkes
2. Ariel Helwani
3. Brett Okamoto
4. Brent Brookhouse
5. Chuck Mindenhall

Firma Odzieżowa Roku:
1. Everlast
2. Bad Boy
3. Hayabusa
4. Torque
5. Torque

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.