XGSW: ŁUKASZ DEMCZUR W WALCE WIECZORU

Szóstego lutego w Poznaniu odbędzie się ciekawa gala Poznań Fight Night. Poznaliśmy właśnie w walkę wieczoru, w której zobaczymy dobrze znanego z FEN Łukasza Demczura, będzie on szukał ważnego zwycięstwa w starciu z Dominikiem Cacko.

Łukasz karierę zaczął od dwóch starć w roku 2014, gdy pokonali go w pierwszej rundzie przez poddanie Dawid Żywica, a na gali Slugfest 2 po decyzji sędziów okazał się lepszy Dawid Gabara. Poprzedni rok Demczura to walka na FEN 7, gdzie na gali w Bydgoszczy wywalczył pierwsze zawodowe zwycięstwo, pokonując zawodnika publiczności Michała Strehlke przez poddanie. Ostatnia walka zawodnika z Poznania to porażka pod koniec pierwszej odsłony przez poddanie w starciu z Sebastianem Kotwicą, w Kołobrzegu na gali FEN 8.

Drugi z zawodników publiczności zaczął zawodowe starty w roku 2011, od zwycięstwa na początku drugiej rundy przez poddanie z Piotrem Pączkiem. Powrót nastąpił dopiero w roku 2013, odnotował wtedy dwie porażki po decyzjach sędziów z Dawidem Gabarą oraz Kamilem Łebkowskim. W poprzednim roku kolejny raz wrócił Cacko, zwyciężając na Gali Sportów Walki przez poddanie, w pierwszej rundzie z Mariuszem Dominem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.