DERECK CHISORA NIE PRZERYWA PASMA ZWYCIĘSTW

Dereck Chisora (20-5, 13 KO) w minioną sobotę łatwo poradził sobie z Andrasem Csomorem (14-9, 12 KO).

Walka Brytyjczyka z Węgrem nie trwała zbyt długo. Minuty można było policzyć na palcach jednej ręki. 'Del Boy' już w drugiej rundzie znokautował rywala. Walka miała ciekawy przebieg, nie było wielu przerw, a ciosy padały jeden po drugim. Lepszym okazał się Chisora, który wyprowadził potężnego prawego sierpowego, a ten dotarł do głowy Csomora. Zamroczony Węgier nie był już w stanie kontynuować walki i sędzia natychmiast ją przerwał.

Brytyjczyk odniósł łatwe zwycięstwo. Po walce zachował się z klasą, dziękując swojemu rywalowi za pojedynek. Tym samym 'Del Boy' powiększył swój rekord zawodowy. Ponadto zwyciężył w piątej walce z rzędu, w tym czwartej przez KO.

Zdaniem kibiców, Dereck Chisora ma jeszcze szanse namieszać w wadze ciężkiej. W końcu ma dopiero 32 lata, a z doświadczenia wiemy, że w boksie nawet niespełna pięćdziesięciolatkowie byli w stanie zdobywać mistrzowskie trofea...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English