ACB 29: SEBASTIAN ROMANOWSKI PRZED WALKĄ

Przedstawiamy rozmowę z Sebastianem Romanowskim, utalentowanym zawodnikiem kategorii piórkowej ze Szczecina. Jak wiemy, szóstego lutego Romanowski zadebiutuje na gali Absolute Championship Berkut, w starciu z niepokonanym do tej pory Yusufem Raisovem.

- Cześć Sebastian. Powiedz na początek nam jak samopoczucie przed kolejną walką?
Sebastian Romanowski: Siemanko, samopoczucie przed walka jest okej. Waga też jest dobra na ten czas, więc tylko czekać na szóstego lutego.

- Niespodziewanie znalazłeś się w rozpisce warszawskiej gali ACB, powiedz nam kiedy dowiedziałeś się o tym starcie? Czy kontrakt polega tylko na jednym pojedynku w tej federacji?
SR: O walce dowiedziałem się tydzień temu. Walka zakontraktowana jest póki co na jeden pojedynek, a moja dyspozycja w walce z Yusupem będzie miała bezpośredni wpływ na ewentualne przedłużenie kontraktu.

- Jak wyglądają przygotowania? Zaliczyłeś jakieś wyjazdy poza klub?
SR: Przygotowywałem się w Stargardzkich Berserkerach oraz Szczecińskich, żadnych wyjazdów w nieznane nie było.

- Twoim przeciwniku będzie niepokonany Yusup Raisov, co możesz powiedzieć o tym zawodniku?
SR: Co mogę powiedzieć o Yusupie? Jedynie tylko to, że będę pierwszym, który zatrzyma jego serię zwycięstw.

- Ostatnią walkę w naszym kraju stoczyłeś na Xcage 7. Wiemy, że w kwietniu odbędzie się kolejna gala tej federacji. Czy kontaktowali się z tobą organizatorzy i czy chciałbyś tam zawalczyć?
SR: Xcage nie kontaktowało się ze mną, a czy bym chciał dla nich zawalczyć, to zależy od warunków kontraktu. Tam, gdzie są godne warunki, tam walczę.

- W ostatniej walce przegrałeś z Rosjaninem Rasulem Mirzaevem, powiedz nam coś na temat tej walki?
SR: Kontrakt miałem na jedną walkę, razem ze starszym szczeną. Brat był także zadowolony z warunków organizacji i całą oprawą, więc będziemy chcieli z podwójnym uderzeniem powrócić na Fight Nights.

- Dziękuję za rozmowę. Jeżeli chcesz kogoś pozdrowić lub komuś podziękować to proszę bardzo.
SR: Na koniec chcę podziękować rodzinie oraz przyjaciołom, którzy są zawsze ze mną. Dziękuję trenerom i sparingpartnerom co mnie dojeżdżają na treningach, kibicom za wsparcie oraz oczywiście sponsorom, dzięki którym mogę realizować swoje marzenia: Ground Game, Club Eclipse Makador, Keramzyt System, Ark-Tad, Kebabhaus. Dziękuje za wywiad, pozdrawiam!

Rozmawiał Arkadiusz Hnida

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.