SPARTAN FIGHT 2: NOWE WALKI W ROZPISCE

Dwunastego marca w Chorzowie odbędzie się druga gala organizacji Spartan Fight, a teraz dowiedzieliśmy się o czterech nowych walkach dodanych do rozpiski. Mówi się o tym, że federacja rozmawia z telewizją, być może doczekamy się więc telewizyjnej transmisji.

Ireneusz Cholewa vs Paweł Brandys - Ireneusz po trzech porażkach z rzędu zdecydował się na duże zmiany, wrócił na gali IFN 1 w Częstochowie. Wtedy Cholewa pewnie wypunktował po trzech rundach doświadczonego Markusa Di Gallo. Brandys po ostatniej porażce z Sylwestrem Borysem miał kolejne trzy udane starty. Uderzeniami zastopował Piotra Kalenika i Michała Tomasika, a zremisował na PLMMA 56 w starciu z Marcinem Naruszczką. Jak wiemy następną walkę ten zawodnik miał zaliczyć na pierwszej gali Spartan Fight, jednak z rozpiski wypadł Paweł Hadaś i nie znaleziono zastępstwa. O tym zestawieniu poinformował portal mma.pl.

Mariusz Radziszewski vs Alan Langer - Poprzedni rok do 'Radzika' nie należał do udanych, dwa razy przegrał przed czasem w starciu z Michałem Michalskim na FEN 6 oraz Davy Gallonem na IFN 1. To nie wszystko, bo przecież Radziszewski ma już jedną walkę zaplanowaną trzydziestego stycznia na gali 'Zmierzch'. Fighter z Katowic ma za sobą dłuższą przerwę po porażce w turnieju z Kamilem Gniadkiem. Alan miał wystąpić chociażby w roku 2015 na gali IV Memoriał Pawła Kamińskiego, jednak złapał kontuzję.

Do rozpiski zostały dodane także inne dwa pojedynki zawodników, którzy dopiero rozpoczynają swoje kariery:
93kg: Denis Górniak vs Szymon Skuza
70kg: Igor Michaliszyn vs Robert Michlik

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.