SF 2: CZTERY NOWE POJEDYNKI W ROZPISCE

Dwunastego marca w Chorzowie odbędzie się druga edycja gali Spartan Fight. Do rozpiski dodane zostały cztery nowe pojedynki.

Rafał Lassota vs Tomasz Jakubiec

Rafał będzie chciał w tym starciu poprawić swój rekord, który nie wygląda ciekawie. Zaczął od debiutu w Anglii na gali Pitbull Fighting Championship 1, gdzie po piętnastu sekundach zastopował zawodnika publiczności. Kolejne trzy walki to porażki na punkty z Maciejem Kowalskim i Krystianem Kaszubowskim, a przed czasem z Adam Niedźwiedziem. Ostatni start Lassoty nastąpił na pierwszej gali Spartan Fight, wtedy pod koniec pierwszej rundy poddał Remigiusza Rajwe.

Zawodnik z klubu Bastion Tychy zaczął karierę w roku 2013, kiedy to na PLMMA 25 przed czasem pokonał Lamberta Akhiadova, a w kolejnym starciu po pięćdziesięciu dziewięciu sekundach pierwszy raz przegrał w starciu z Pawłem Kiełkiem. Kolejne dwa obyły się za granicą, we Francji oraz w Stanach Zjednoczonych. Oba wygrał. Tomasz wrócił do startów w naszym kraju w poprzednim roku, pokonując przed czasem dwóch rodaków. Następnie, o czym już wspominaliśmy, walczył w zastępstwie na Xcage, gdzie przegrał po raz drugi w karierze.

Rami Handam vs Radosław Tarnawa

Rami swoją karierę zawodową zaczął w zeszłym roku, kiedy to stoczył dwa pojedynki. W debiucie pokonał Dawida Oleksiaka na Fight Of Heroes, a w następnym pojedynku Sergiusza Uzareka na Spartan Fight 1. Obie walki wygrał na punkty.

Radosław ma za sobą już trzy starty w MMA, pierwszy miał miejsce w 2014 roku na gali Areny Bersekrerów 5. Wtedy po niejednogłośnej decyzji sędziów pokonał Marcina Mazurka. Kolejne dwa starty nastąpiły w zeszłym roku na PLMMA 56, po jednogłośnej decyzji sędziów pokonał Daniela Rutkowskiego, a na gali MMA Fight Night IV Marena Spa poddał w pierwszej rundzie zawodnika z Litwy.

Do rozpiski trafiły także dwa starcia w formule K-1, w których zobaczymy chociażby dobrze znanego w Polsce Pavla Oboznego. Białorusin znany jest z mniejszych gal w naszym kraju oraz z tego, jak w ostatniej chwili został rywalem Pawła Biszczaka na FEN 9, wtedy szybko przegrał.

82 kg: Kamil Jenel vs Pavel Obozny
60 kg: Michał Królik vs Vitaly Kazakou

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.