FEN 11: MARCIN ANRUSZCZKA vs RAFAŁ HARATYK

Organizacja Fight Exclusive Night pragnie zapowiedzieć kolejny pojedynek w formule MMA, który odbędzie się podczas gali FEN 11 „Warsaw Time” w dniu 19 marca, w Warszawie. W hali „Torwar”, w wadze średniej do 84 kg, zmierzą dwaj wyróżniający się polscy zawodnicy z międzynarodowymi sukcesami: Marcin Naruszczka z Poland Top Team Warszawa i Rafał Haratyk reprezentujący Daas Berserkers Team Bielsko-Biała.

Marcin Naruszczka ma 32 lata, a przygodę z MMA zaczynał w słynnym Arrachionie Olsztyn u boku takich sław jak Mamed Khalidov. W 2011 roku zdobył tytuł mistrza wagi półciężkiej w niemieckiej organizacji „Respect”. Sukces ten powtórzył w tej samej organizacji w wadze średniej, walcząc jednocześnie dla polskiej KSW. W ostatnich dwóch walkach Naruszczka zwyciężał dwukrotnie przez decyzję zagranicznych i krajowych rywali. W karierze wygrał czternaście walk, poniósł pięć porażek i raz zremisował swój pojedynek.

Rafał Haratyk pierwszy zawodowy pojedynek w MMA stoczył w 2010 roku szybko zmuszając rywala do poddania. W ubiegłym roku trafił do RPA, gdzie walczył w najlepszej tamtejszej organizacji - EFC. 28-letni Polak po dwóch zwycięstwach zapewnił sobie status pretendenta do walki o pas wagi średniej. Strażak z Bielska-Białej jedynej porażki w karierze doznał z rąk zawodnika UFC, Omari Akhmedova. Na zawodowej arenie wygrał 6 walk, 1 przegrał i 2 zremisował.

Serdecznie zapraszamy na ten, a także inne pojedynki, które w sobotę, 19 marca 2016, przejdą do historii polskich Sztuk Walki. To będzie pełen emocji wieczór twardych walk Kickboxingu i MMA.

Bilety dostępne są w dwóch sieciach sprzedaży Eventim i KupBilet.pl, poprzez strony internetowe www.eventim.pl i www.kupbiet.pl oraz w punktach stacjonarnych tych sieci. Pełna lista punków dostępna pod linkami: PUNKTY EVENTIM I PUNKTY KUPBILET.PL

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.