TOMASZ CZERWIŃSKI ZAWALCZY W ROSJI

Dwudziestego trzeciego kwietnia w Rosji, a dokładnie w Niżnym Nowogrodzie, na gali PRIDE Fighting Show, zobaczymy występ naszego reprezentanta Tomasza Czerwińskiego. Polak stanie do walki z ciekawym Maximem Futinem, który znany jest też z walk z innymi naszymi rodakami.

Czerwiński zaczął poprzedni rok od kolejnego pojedynku w Rumunii, tym razem na 18 edycji RXF, poddał w pierwszej rundzie debiutującego zawodnika publiczności. Kolejne dwie walki Tomasza to porażki w pierwszych rundach po uderzeniach na gali w Wielkiej Brytanii z Catalinem Zmarandescu i Jamesem Mulheronem.

Rosjanin po ostatniej porażce w karierze wystąpił na M-1 Challenge 60, zaskoczył i już w pierwszej rundzie poddał Marcina Zontka. W ostatnim starcie Maxim wystąpił na Mix Fight Combat, zremisował w starciu z Vasily Babich.

Na gali zobaczymy też innego rosyjskiego gwiazdora kategorii średniej Vyacheslava Vasilevskyego, który po hitowej walce z Alexandrem Shlemenko, ma w planach kolejny start. 'Slava' zawalczy z Shannonem Ritchem, który jest doświadczonym zawodnikiem, z niebywałym rekordem 53 zwycięstw i 80 porażek. Swoją jedną z ostatnich walk stoczy legendarny zawodnik Jeff Monson, który po ostatniej ciężkiej porażce przez nokaut przyznał, że jest bliski zawieszenia rękawic na kołku. Doświadczony Amerykanin stoczy swój kolejny pojedynek z debiutującym Rosjaninem Maximem Kiselevem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.