OC: MARCIN PRACHNIO PODPISAŁ KONTRAKT

Mamy trzeciego reprezentanta Polski w największej azjatyckiej federacji jaką jest One Championship. Po podpisaniu kontraktu przez Michała Pasternaka i Lenę Tkhorevską, przyszedł czas na Marcina Prachnio, znanego ostatnio jako mistrz organizacji Final Fight Championship. Polak znany jest z agresywnego stylu, wykorzystuje panujące zasady w obu wymienionych federacjach, często korzysta z tzw. soccer kick. Prachnio po ostatniej porażce, odnotował kolejne cztery zwycięstwa. W ostatniej walce, która miała miejsce w Chorwacji, wywalczył tytuł FFC, kończąc uderzeniami w pierwszej rundzie Tomislava Spahovica.

Debiut Prachnio w tej federacji nastąpi dwudziestego lutego w Indonezji, a jego przeciwnikiem będzie Alexandre Machado. Brazylijczyk ma w sowim dorobku siedem zwycięstw i jedną porażkę. Kiedy triumfował, tylko raz stawał do decyzji sędziów, a pozostałe walki kończył przed czasem. Machado w swojej karierze ma za sobą dużo przerw, będzie i tak samo w tej sytuacji, wraca bowiem aż po trzech latach.

W karcie walk zobaczymy niepokonaną Angele Lee, która wraca po zwycięstwie nad Leną Tkhorevską. Ta zawodniczka zapewniła jej wiele problemów, podobnie ma być z najbliższą rywalką ze Stanów Zjednoczonych, Rebeccą Heintzman. W walce wieczoru tej gali zobaczymy starcie dwóch wielce doświadczonych zawodników, po jednej stronie brazylijski gwiazdor Luis Santos, a po drugiej solidny Portugalczyk Rafael Silva, który przegrał z naszym Michałem Pasternakiem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.