PO WSOF GLOBAL 2

W niedzielę w Japonii, a dokładniej w Tokio, odbyła się ciekawa gala WSOF Global 2. W najważniejszym pojedynku tej gali dla polskich kibiców, Kamil Łebkowski zaliczył kapitalny debiut w mocnej federacji. 'Bomba' w kolejnym ważnym starciu, pod koniec pierwszej rundy podbródkowym znokautował doświadczonego zawodnika publiczności Yoshihiro Koyame. Co ciekawe, po tym pojedynku nasz reprezentant przyznał, że fajnie byłoby jakby wystąpił w największej federacji na świecie, na gali UFC Fight Night w Holandii, lub nawet w Chorwacji.

W walce wieczoru pas kategorii ciężkiej zdobył utalentowany Rosjanin Evgeny Erokhin, który tym razem uderzeniami zastopował w niecałe dwie minuty Brandona Casha. W rozpisce zobaczyliśmy także wielką gwiazdę tego kraju Akihiro Gono, który pokazuje, że już swoje najlepsze lata ma za sobą. Tym razem pewnie przegrał przed czasem z Miroslavem Strbakiem. Przypomnijmy, Słowak znany jest z walki na Xcage 6, gdzie przegrał przez KO z Adrianem Zielińskim, a w drugim starciu z naszym reprezentantem poddał już w pierwszej rundzie Patryka Rogóża.

Mający za sobą pojedynki w UFC czy Sengoku Michihiro Omigawa, po niejednogłośnej decyzji sędziów, w trudnej walce pokonał Teddy Violeta, pochodzącego z Francji. W karcie znalazł się także Yusuke Kawaguchi, znany u nas ze startu na KSW 13, kiedy w drugiej walce zawodowej pokonał go Mariusz Pudzianowskim. Tym razem zawodnik kraju Kwitnącej Wiśni uległ już w pierwszej rundzie po uderzeniach solidnego Richarda Odomsow.

Swoje zwycięstwa na gali odnotowali Yusaku Nakamura, Hisae Watanabe, Arnold Quero czy Jarred Brooks.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.