KING OF KINGS W RYDZE

King of Kings, znany cykl gal kickboxingu, otwiera nowy rok wielką imprezą w łotewskiej stolicy 27 lutego o 18:00. FightBox HD będzie transmitował ten wieczór sztuk walki na żywo.

Pierwszą galą KOK w 2016 będzie impreza z serii FightBox Hero’s Series. W kategorii do 71 kg nasz rodak Łukasz Rajewski zmierzy się w pojedynku MMA z ulubieńcem gospodarzy Robertem Skuyinshem. Rajewski poprawił ostatnio swoje statystyki, dorzucając znaczące zwycięstwa na dwóch galach Makowski Fighting Championship pod rząd, także transmitowanych zresztą w FightBox HD. Triumf na KOK w Rydze pozwoliłby mu efektownie powrócić na międzynarodową arenę MMA. W kickbokserskiej części wieczoru warto zwrócić uwagę na starcie Michaela Landvreugda ze słynnej holenderskiej szkoły Mike’s Gym z czołowym łotewskim kickbokserem Raimondsem Aukstikalnisem.
 
Pełna karta walk:
 
-65 kg, Kickboxing: John Arhelger (Niemcy) vs. Artur Smiertiev (Łotwa)
-85 kg, Kickboxing: Igor Tkacenka (Łotwa) vs. Igor Titov (Rosja)
-71kg, MMA: Łukasz Rajewski (Polska) vs. Robert Skuyinsh (Łotwa)
-77 kg, Kickboxing: Roman Zobin (Estonia) vs. Oleg Hohlov (Rosja)
-93 kg, MMA: Arnoldas Vaicius (Litwa) vs. Igors Zauers (Łotwa)
-65 kg, Kickboxing: Łukasz Łęczycki (Polska) vs. Raimond Kazlovski (Łotwa)
-71 kg, Kickboxing: Michael Landvreugd (Holandia) vs. Raimonds Aukstikalnis (Łotwa)
 
King of Kings to wydarzenia na najwyższym poziomie, gromadzące w największych arenach światowej klasy zawodników i najbardziej oddanych kibiców sportów walki. KOK zdobywa licznych fanów dzięki swojej niezwykłej intensywności i widowiskowości. Niemal 80% walk kończy się nokautem – to przyciąga miłośników silnych sportowych wrażeń.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.