UFC FIGHT NIGHT: SILVA-BISPING NA ŻYWO

27 lutego o godzinie 22:00 Extreme Sports Channel zaprasza na galę UFC na żywo. Po dwóch latach nieobecności UFC powróci do Londynu. Były mistrz wagi średniej, legendarny Anderson „The Spider” Silva stanie do walki z Michaelem „The Count” Bispingiem. Ponadto tej nocy w karcie głównej zmierzą się również:  Mousasi vs. Leites, Breese vs. Nakamura i Rivera vs. Pickett.
W sobotni wieczór 27 lutego Extreme Sports Channel pokaże transmisję najważniejszej walki organizowanej dotychczas przez UFC w Londynie: UFC FIGHT NIGHT: SILVA VS. BISPING. Legendarny brazylijski fighter Silva powróci do oktagonu po roku nieobecności, aby zmierzyć się z brytyjską supergwiazdą Michaelem Bispingiem. „Hrabia” ma za sobą dwa kolejne zwycięstwa i jeszcze nigdy nie przegrał w rodzinnym Londynie. Pokonanie „Pająka”, uznawanego za jednego z najlepszych zawodników UFC wszech czasów, byłoby najważniejszą wygraną w jego karierze. To jednak wcale nie będzie łatwe zadanie. Pomimo niemłodego już wieku Silva wciąż może pochwalić się świetną techniką walki i to on uchodzi za faworyta najbliższego starcia.

Drugim ważnym spotkaniem, które będziemy mieli okazję zobaczyć w stolicy Anglii, będzie pojedynek Gegard Mousasi vs. Thales Leites. Mousasi po dwóch zwycięstwach odniesionych nad Danem Hendersonem i Costasem Philippou poległ w ostatniej walce stoczonej w sierpniu z Uriahem Hallem. Leites z kolei w ostatnich starciach eliminował wszystkich przeciwników i miałby za sobą ciąg sześciu wygranych, gdyby na drodze nie stanął mu Michael Bisping.

Poza kartą główną odbędą się walki Polaków (Krzysztofa Jotko i Daniela Omielańczuka).

UFC FIGHT NIGHT: SILVA VS. BISPING – 27 lutego o 22:00.
Powtórka: 29 lutego o 21:00.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.