PO BAMMA 24

W sobotę, w Irlandii, a dokładniej w Dublinie, odbyła się ciekawa gala BAMMA 24, na której widzieliśmy aż szesnaście pojedynków. W walce wieczoru Josh Phillips, weteran z Wielkiej Brytanii, potrzebował 1 minutę i 5 sekund na odebranie po uderzeniach tytułu kategorii średniej od Cheicka Kone.

Andy DeVant udanie wrócił po stracie pasa mistrzowskiego, pokonując po 59 sekundach zawodnika publiczności Paula Byrne. Tom Duquesnoy znany polskim kibicom jako pogromca Krzysztofa Klaczka, wygrał kolejną walkę, tym razem w pierwszej rundzie stopując Damiena Rooneya. Pierwszy raz swój pas obronił Alan Philippot, czyli jedyny zawodnik, który pokonał do tej pory Damiana Szmigielskiego. Zawodnik z Wielkiej Brytanii poradził sobie przed czasem, ale dopiero w trzeciej rundzie wygrał z Nathanielem Woodem. Peter Queally, znany naszym kibicom z walki na Xcage 8, gdzie pokonał Tomasza Jakubca, odnotował kolejne cenne zwycięstwo. Zawodnik trenujący z najlepszym piórkowym Conorem McGregorem, ponownie wygrywa po decyzji sędziów, ale tym razem z Nathanem Jonesem.

Warto także wspomnieć o zwycięstwach takich zawodników jak Chris Fields, Myles Price, Brian Moore, Declan Dalton, James Gallagher oraz Sinead Kavanagh.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.