GMC 8: SIEDEM WALK W ROZPISCE

Szesnastego kwietnia odbędzie się ciekawa gala GMC 8 w Niemczech, a już wiemy o siedmiu pojedynkach w jej rozpisce.

Kamil Lipski jest jak na razie jedynym reprezntantem naszego kraju, który znalazł się w rozpisce. Dodajmy, że czeka go trudne zadanie, w postaci Patricka Vallee. Ze swoich sześciu zwycięstw Kamil wszystkie kończył przed czasem, to nie wszystko, porażki odnotował z zawodnikami UFC jak Nick Hein oraz Pascal Krauss. W poprzednim roku Lipski wrócił po trzyletniej przerwie na gali WBT 2 w Gdańsku, poddając w pierwszej rundzie Juliana Rynkowskiego. Francuz znany jest naszym kibicom z gali KSW 27, kiedy przyjechał w zastępstwie i przegrał w drugiej rundzie przez poddanie z Rafałem Błachutą. 'Dexter' to weteran czołowych europejskich federacji, a teraz będzie chciał przerwać złą serię czterech porażek z rzędu. Patrik przegrywał po decyzjach sędziów z Jackiem Masonem, Maxem Nunesem i Jake Bostwickem, a przed czasem ze wspomnianym Błachutą.

Mickael Lebout vs Jessin Ayari - Drugi z reprezentantów Francji jest również dobrze znany naszym polskim kibicom jako mistrz organizacji PLMMA. W swoim rozkładzie 'ragnar' ma zwycięstwa z Albertem Odzimkowskim, Pawłem Żelazowskim oraz Szymonem Duszą. Po kolejnych zwycięstwach Lebout podpisał kontrakt z UFC i zadebiutował na gali w Krakowie, gdzie po decyzji sędziów lepszy okazał się Sergio Moraes. Kolejna walka to zwycięstwo po niejednogłośnej decyzji sędziów ez ściągniętym na ostatnią chwilę Teemu Packalenem na gali w Glasgow. Ostatni pojedynek Mickaela miał miejsce w Irlandii, gdzie pewnie na punkty przegrał z Stevie Rayem. Jessin po ostatniej porażce na GMC 3 z Abusupiyanem Magomedovem zaliczył pięć zwycięstw z rzędu. Ayari wystąpił chociażby w Hiszpanii na gali AFL i Respeckt FC, dwa razy podchodził do decyzji sędziów, a trzy walki zakończył przed czasem.

Andreas Kraniotakes vs Ruben Wolf - Zawodnik publiczności ma słabą serię, w ostatnich pięciu walkach wygrał raz na GMC 6, po jednogłośnej decyzji sędziów z Tassilo Lahrem. 'Big Daddy' przegrywał na punkty z Christianem Colombo i Dionem Staringiem, a przed czasem z Andreiem Arlovskim oraz Alexeiem Kudinem. Austriak ostatnio pokazywał się ze świetnej strony, odnotowując chociażby ważne zwycięstwa przed czasem z Ivo Skopljakiem oraz Jamesem Mulheronem. W ostatniej walce Wolf wystąpił w Rosji na Fight Nights, gdzie po 2 minutach i 2 sekundach zakończył go uderzeniami niepokonany Sergey Pavlovich.

Andre Balschmieter vs Cengiz Dana - Andre ma ujemny rekord, ale jeżeli zwycięża to przed czasem. Ze swoich jedenastu walk osiem zakończył po uderzeniach, a jedno przez poddanie. Balschmieter ma w swoim dorobku walkę z Alexandrem Shlemenką, czy chociażby zwycięstwo z naszym reprezentantem Piotrem Bagińskim. Teraz 'Serious' wraca po sześcioletniej przerwie, bo jak wiemy jego ostatnia walka miała miejsce w roku 2010, kiedy na GMC 2 na punkty pokonał Stefana Hebera. 'Mosquito' znany jest naszym kibicom z walk dla KSW, przegrywał na punkty z Arturem Sowińskim oraz Anzorem Azhievem. To nie wszystko, Cengiz ma także w swoim dorobku zwycięstwo nad Adamem Golonkiewiczem, w swoim kraju. Dana miał dobrą serię trzech zwycięstw z rzędu, kończył uderzeniami m.in. Nordina Arisha. W ostatniej walce przegrał na Fair FC 2 w roku 2014 przez poddanie, w kolejnej walce z Philippe Schranzem.

Kerim Engizek vs Mick Mokoyoko - Kerim po ostatniej porażce na punkty z Rafałem Lewoniem, na kolejnych edycjach GMC zaliczył dwa udane starty. Engizek pokonał na punkty Abeku Affula i poddał w drugiej odsłonie Tima Richtera. Mick po kolejnych dwóch porażkach z rzędu odnotował zwycięstwo na GMC 5, przed czasem z Fabianem Hindenbergiem. Kolejne dwie walki to porażka na punkty z Anatoli Baarem i zwycięstwo po niejednogłośnej decyzji sędziów z rodakiem o ujemnym rekordzie.

Anatolij Baal vs Abeku Afful - Anatolij w swoim dorobku ma sześć zwycięstw, w tym tylko jedna walka zakończyła się po decyzji sędziów z Mickiem Mokoyoko. Co ciekawe, Bal po dwóch wygranych w roku 2014, wystąpił aż cztery razy w poprzednim roku, występując chociażby na gali GMC czy Respect FC. Abeku swoją pierwszą porażkę odnotował w roku 2007 w Niemczech, przez poddanie z naszym Rafałem Moksem. Następnie zdobył kilka ważnych zwycięstw, aż wystąpił na GMC 6, gdzie po jednogłośnej decyzji sędziów Kerim Engizek zapewnił mu drugą porażkę w rekordzie.

Ben Boekee vs Florian Gardan - Holender w swoim rozkładzie ma trzynaście zwycięstw i jedną porażkę, w tym siedem przez poddanie, cztery po decyzji sędziów i dwie po uderzeniach.Przegrał z Tomem Niinimaki przez poddanie w pierwszej rundzie, wtedy ten zawodnik był w swojej najlepszej formie, bo potem zadebiutował w UFC. Ben aktualnie ma passę czterech zwycięstw z rzędu i wraca po pięcioletniej przerwie. Florian to weteran czołowej organizacji Rumunii RXF, w której jest mistrzem. Ostatnio miał serię czterech zwycięstw z rzędu. Jednak przerwał ją w poprzednim roku na punkty Kenji Bortoluzzi, na Respect FC 14. W ostatnim pojedynku Gardan zaliczył zwycięstwo po jednogłośnej decyzji sędziów, z rodakiem na RXF 21.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.