ZAPOWIEDZI MARCA W EXTREME SPORTS CHANNEL

Przedstawiamy zapowiedzi Extreme Sports Channel na marzec 2015.

6 marca o 4:00
UFC 196: MCGREGOR VS. DIAZ

Po tym jak Brazylijczyk Rafael dos Anjos zrezygnował ze starcia z McGregorem z powodu złamanej nogi, Irlandczyk musiał znaleźć nowego, godnego siebie przeciwnika. Będzie nim amerykański fighter Nate Diaz, który w ostatniej walce w świetnym stylu pokonał Michaela Johnsona. McGreagor natomiast dzierży obecnie tytuł mistrza wagi piórkowej. Zawodnicy zmierzą się w kategorii półśredniej. Ponadto w karcie głównej pokazane zostaną walki: Holm vs. Tate, Anderson vs. Lawlor, Villante vs. Latifi oraz Nunes vs. Shevchenko.

20 marca o 3:00
UFC FIGHT NIGHT: HUNT vs. MIR

„Super Samoańczyk” Mark Hunt zajmuje dziewiąte miejsce w rankingu wagi ciężkiej i został uhonorowany nagrodą za „występ wieczoru” oraz dwukrotnie za „walkę i nokaut wieczoru”.
W sobotnią noc zmierzy się na oktagonie z Frankiem Mirem, zawodnikiem wagi ciężkiej zajmującym 10 miejsce w rankingu. Czy Hunt, który uplasował się jedno miejsce nad Mirem, zdoła udowodnić swoją przewagę? Dodatkowo w karcie głównej m.in.: Magny vs. Lombard, Kelly vs. Carlos Junior, Walsh vs. Andrade, Nguyen vs. Scoggins.

Emisje:
UFC 196: McGREGOR VS. DIAZ 6 marca o 4:00. Powtórka 6 marca o 21:00.
UFC FIGHT NIGHT: HUNT vs. MIR 20 marca o 3:00. Powtórka 30 marca o 21:00.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.