SOUL FC 4: ARKADIUSZ MEDYŃSKI PRZED WALKĄ

Przedstawiamy rozmowę z ciekawym zawodnikiem Arkadiuszem Medyńskim, który dwunastego marca stoczy swoją ważną walkę. 'Medyk' swoje piąte zwycięstwo będzie chciał wywalczyć na gali Soul FC 4, w starciu z Dawidem Gabarą.

- Cześć Arek. Powiedz na początek, jak się czujesz przed zbliżającą walką?
Arkadiusz Medyński: Czuję się dobrze. Plan trenerski zrealizowany i wierzę, że razem z Dawidem damy dobrą walkę.

- Jak wyglądają przygotowania do tego startu?
AM: Przygotowuję się do walki głównie na miejscu, czyli w moim rodzinnym mieście Żary, ale często jeżdżę w góry. Na sparingpartnerów nie mogę narzekać, a więc wszystko idzie w dobrą stronę.

- Twoim przeciwnikiem będzie Dawida Gabara, co wiesz na jego temat?
AM: Na ten pojedynek, jak i poprzednie walki, plan jest taki sam. Ja mam trenować i nie myśleć o przeciwniku, tylko skupić się na moich słabościach. Mój trener Paweł Mailnowski, którego pozdrawiam serdecznie, ogląda walki przeciwnika i to on mnie ustawia pod Dawida. I jak zawsze, w dzień walki obejrzę sobie walki Dawida i poukładam sobie wszystko w głowie.

- Będzie to jedna z najważniejszych twoich walk w karierze, zgadzasz się z tym?
AM: Zgadzam się w zupełności. Jest wyżej notowany, a ja lubię wyzwania i wysoko postawioną poprzeczkę.

- Będzie to twoja czwarta już walka dla federacji Soul FC, co możesz powiedzieć o niej?
AM: Będzie to moja czwarta walka w tej organizacji, jestem z nimi od początku, więc znamy się bardzo dobrze i dziękuję za zaufanie oraz postawienie na mnie w walce wieczoru. Soul FC z roku na rok czymś zaskakuje, tym samym zachęcam do przyjścia 12 marca na halę CRS w Zielonej Górze, gdzie poza na prawdę ciekawymi pojedynkami, zobaczycie fajne show, które zapadanie wam w pamięci. Zapraszam wszystkich fanów MMA i nie tylko.

- W poprzednim roku dwa razy wygrywałeś, jak zapamiętałeś te walki?
AM: W zeszłym roku stoczyłem dwie walki. Pierwsza z Łukaszem Kuligiem na Soul FC 3, gdzie śmiało mogę powiedzieć, że to była moja najcięższa walka. Z Łukaszem stoczyliśmy bój przez blisko 17 minut. Druga zaś na Żagańskiej Arenie na WFMC, obie zakończyły się na moją korzyść, a to najważniejsze.

- Twoim klubem jest Agros Żary, opowiedz nam o swoim klubie?
AM: Moim klubem jest Malinowski Team, gdzie mam sparingpartnerów takich jak Michał Buganik czy Damian Rezlerski, których też zobaczycie na Soul FC 4. Trenuje też w klubie Agoros Żary, ale to jest typowo klub zapaśnicy, a nie MMA.

Rozmawiał Arkadiusz Hnida

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.