UFC 196: KOLEJNE WYPOWIEDZI PO WALCE CONORA

Nie ustają komentarze po ostatnim pojedynku Nicka Diaza z Conorem McGregorem, który dla wielu komentatorów był zaskoczeniem.

Dana Whita stwierdził, że możemy już nie zobaczyć Nicka Diaza w klatce, bo na tej walce bardzo dużo zarobił. Szef UFC wspomniał, że Nick zamierza kupić jacht, więc może wypłynąć na szerokie morze.

Jose Aldo zapewnia, że wyczuł co stanie się w tej walce i miał rację. Jego zdaniem teraz rewanż z Conorem to kwestia czasu i dla niego nie możliwe jest, aby przeskoczył go Frankie Edgar. Co ciekawe Aldo wspomina także, że Conor nie ma mocnego ciosu, a padł tak szybko, bo jego rywal trafił idealenie w szczękę. Na koniec Aldo zapowiada, że już za chwilę McGregor zostanie z niczym, bo w rewanżu odbierze mu pas kategorii piórkowej.

Rafael Dos Anjos także wypowiedział się na temat walki. Jego zdaniem zawodnik z Irlandii nie pokazał serca do walka, a jest lwem, który tylko głośno ryczy, a jak już dostanie lanie, staje się małym kotkiem. Brazylijczyk dodaje, że widzieliśmy właśnie prawdziwą odsłonę tego zawodnika, który nie zasługuje na walkę o pas. Na koniec podkreśla, że pokonał go człowiek na 5. pozycji, mający 10 dni na przygotowanie do walki.

Conor McGregor zadziwia, ponieważ powiedział, że jeżeli byłaby to walka z Rafaelem Dos Anjosem, wygrałby ją spokojnie, ponieważ jest to stylowo kompletnie innym zawodnik niż Diaz.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.