HALNY FIGHTING ORGANIZATION: 1 MAJA

Już 1 maja w hali lodowej w Krynicy Zdroju, odbędzie się prawdziwa uczta dla fanów sztuk walk. Po raz pierwszy w Polsce przeprowadzone zostaną zawody, których zwycięzca pojedzie do Chin. Tam też zmierzy się z najlepszymi zawodnikami na świecie. Pojedynki w hali w Krynicy odbywać się będą w formule K-1 oraz MMA. Podczas gali odbędzie się turniej eliminacjny (w kategorii do 70 kg) do największej azjatyckiej organizacji - Kunlun. Polskę będą reprezentować Łukasz Pławecki (HALNY Nowy Sącz) i Łukasz Kaczmarczyk (Gym Fight Wrocław). Nazwiska ich przeciwników oraz zawodników do walki rezerwowej zostaną podane w najbliższym czasie, gdyż ich wybór należy do azjatyckiej organizacji. Zwycięzca zawodów ma gwarantowany udział w następnej edycji turnieju, który odbędzie się w Chinach.

- Warto zaznaczyć, że HALNY FIGHTING ORGANIZATION współpracuje z największymi federacjami w Europie i na Świecie, będąc jednocześnie jedyną polską organizacją, która ma podpisany kontrakt z “Kunlun”- mówi Joanna Iwańska, wpółorganizatorka gali HFO2 “Kunlun Eliminations”- “Nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji zawodów gwarantuje, że na ringu zmierzą się najlepsi zawodnicy kickboxingu . Biorąc pod uwagę naszego azjatyckiego partnera, już dziś mogę zapewnić, że walki będą widowiskowe i na najwyższym poziomie. W turnieju eliminacyjnym dla chińskiej organizacji “Kunlun Fight" Polskę reprezentować będzie Łukasz Pławecki (HALNY Nowy Sącz) oraz Łukasz Kaczmarczyk (Gym Fight Wrocław) - dodaje Joanna Iwańska.

Do tej pory, w superfightach swój udział potwierdzili m.in.: Marcin Kret (Puncher Wrocław), Bartosz Zając, Przemysław Pawlak, Mateusz Michalik, Norbert Job, Maciej Szczepaniak, Konrad Copka Mikołajczyk, Grzegorz Janus. Cały czas trwają rozmowy z innymi czołowymi zawodnikami z Polski.

HALNY FIGHTING ORGANIZATION, bo tak brzmi pełna nazwa HFO, jest własnością klubu sportowego HALNY Nowy Sącz, który ma na swoim koncie kilkunastoletnie doświadczenie w sportach walki oraz organizacji imprez. HALNY stawia przede wszystkim na rozwój młodych osób które w przyszłości podbijać będą krajowe i światowe ringi. Klub nieustannie poszerza swoją działalność i dąży do popularyzacji aktywnego trybu spędzania wolnego czasu.

- To już druga, w tym roku, gala organizowana przez HFO. Poprzednia edycja odbyła się w lutym w Nowym Targu, gdzie spotkała się z ogromnym zainteresowaniem - mówi Iwańska.

Inicjatorzy gali już dziś zapraszają do śledzenia profilu organizacji na FB, gdzie codziennie podawane są najświeższe informacje dotyczące zbliżającej się gali. Warto to robić,bo już niedlugo zostanie ogłoszony konkurs, w którym będzie można wygrać bilety na to wyjątkowe, sportowe wydarzenie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.