BAMMA 25: MARCIN PROSTKO W ROZPISCE

Marcin Prostko czternastego maja, na 25 edycji BAMMA w Birmingham, odnotuje drugą walkę w największej federacji w Wielkiej Brytanii. 'Mad Boy' pochodzi oczywiście z Polski, lecz na co dzień mieszka za granicą naszego kraju. Tym razem jego przeciwnikiem będzie Matthew Hallam.

Marcin w swoich pierwszych czterech walkach wygrywał przed czasem, raz stając do decyzji sędziów, i tylko raz walcząc poza organizacją CSFC. Po ważnych wygranych Prostko zadebiutował na BAMMA 23, po decyzji sędziów przegrał pierwszy raz w karierze z solidnym Billem Beaumontem.

'Farmer Boy' zadebiutował w roku 2011, swoje dwie pierwsze walki wygrał po uderzeniach. Co ciekawe, oba pojedynki nie potrwały nawet całych dwóch minut. Kolejne trzy walki to jedno zwycięstwo nad zawodnikiem z Wielkiej Brytanii oraz dwie porażki w drugich rundach z Yannickem Bahatim i Harry McLemanem. Trzeba dodać także, że tego zawodnika nie widzimy często, w roku 2014 stoczył jedną walkę i to była jego ostatnia. Tym samym wraca on po dwóch latach przerwy. W ostatnich dwóch pojedynkach Matthew odnotował ważne zwycięstwa kończąc uderzeniami zawodników publiczności, którzy wyglądają ciekawie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.