ACB 34: ADAM ZAJĄC WYSTĄPI 14 MAJA

Swoją kolejną walkę dla federacji Absolute Championship Berkut stoczy Adam Zając, już czternastego maja, na 34 edycji w Rosji. Przeciwnikiem ciekawego zawodnika z Gracie Barra Łódź będzie Alexey Efremov.

'Zajcu' w ACB zadebiutował w poprzednim roku, zapewniając po decyzji sędziów pierwszą porażkę w rekordzie Dimitry Lazurina, tym samym zakwalifikował się do finału turnieju. W finale nie sprostał, Rosjanin Anatloy Tokova potwierdził swój piekielnie mocny cios, nokautując naszego reprezentanta w 2 minuty. Ostatni start Zająca to zwycięstwo w Warszawie, pod koniec pierwszej rundy z Shamkhanem Barakhanovem.

Rosjanin w swoim dorobku ma dwanaście zwycięstw i pięć porażek, co ciekawe, toczył on wszystkie walki na terenie swojego kraju, w topowych federacjach jak M-1 Golbal czy ProFC. Ostatnia porażka Alexeya to debiut w ACB, po jednogłośnej decyzji sędziów pokonał go ciekawy Abdul-Rakhman Dzhanaev. Po tej walce Efremov miał się odbudować i to zrobił, wygrywając trzy starty po uderzeniach, w tym z Aleksandrem Boyką, które mogliśmy zobaczyć już w naszym kraju.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.