NIGHT OF CHAMPIONS: 16. KWIETNIA

Szesnastego kwietnia w Poznaniu odbędzie się kolejna edycja Night Of Champions. Patrząc po dodanych nazwiskach do rozpiski do tej pory, jest to jedna z lepszych rozpisek tej organizacji. Jak na razie oficjalnie poznaliśmy czterech bohaterów tej gali.

Michał Pietrzak - Ciekawy zawodnik Ankosu Poznań, po ostatniej porażce na punkty z Andrzejem Grzebykiem odnotował już tylko dwa cenne zwycięstwa. Michał zaczął od walki w Tarnowie, gdzie po jednogłośnej decyzji sędziów pokonał reprezentanta Litwy Mazvydasa Pieze. W ostatniej walce Pietrzak wystąpił w tym roku na Gali Sportów Walki 10, w walce wieczoru stopując uderzeniami w drugiej odsłonie doświadczonego Ukraińca Aleksandra Boyko.

Łukasz Rajewski - 'Raju' po drugiej porażce w federacji KSW, odniósł kolejne trzy ważne zwycięstwa. Łukasz zaczął od startu na MFC 8, a tam po jednogłośnej decyzji sędziów pokonał debiutującego Girikhana Khamurzaeva. Kolejne dwie walki Rajewskiego to zwycięstwo na kolejnej edycji MFC po 51 sekundach z reprezentantem Białorusi Alexandrem Zavadskym, a następnie wyjazd zawodnika na walkę na Łotwę. Na gali federacji King Of Kings zastopował także w pierwszej rundzie zawodnika publiczności Robertsa Skujinsa, najlepszego fightera tego kraju w tej kategorii wagowej.

Łukasz Demczur - Zawodnik Samolewski Gym znany może być z dwóch pojedynków na FEN, kiedy to w drugiej rundzie poddał Michała Strehlke na gali w Bydgoszczy oraz w drugim starcie w Kołobrzegu, pod koniec pierwszej rundy znalazł na niego pomysł Sebastian Kotwica. Ostatni pojedynek Demczura to zwycięstwo na Poznań Fight Night, wtedy po jednogłośnej decyzji sędziów pokonał Dominika Cacko.

Mariusz Mazur - W swoim dorobku ma dwie walki, pierwsza miała miejsce w roku 2014 na gali Night Of Champions 8, wtedy w pierwszej rundzie poddał Franciszka Słupskiego. Drugi start Mariusza miał miejsce w roku 2015 w Tranowie, kiedy w drugiej odsłonie zastopował Filipa Sadowskiego.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.