WSOF 30: DWIE CIEKAWE WALKI DODANE DO ROZPISKI

Dwie ciekawe walki zostały dodane do rozpiski WSOF 30, która odbędzie się drugiego kwietnia w Stanach Zjednoczonych.

Abu Azaitar vs Danny Davis Jr. - Marokańczyk po tym jak związał się z firmą menedżerską Dominance MMA z Nowego Jorku, szybko znalazł nowego pracodawcę. Mieszkający w Niemczech zawodnik znany jest kibicom z naszego kraju z walk z Marcinem Naruszczką, Rafałem Lewoniem czy tych stoczonych na gali KSW z Krzyśkiem Kułakiem oraz Piotrem Strusem. W poprzednim roku Azaitar odnotował dwie walki, zdobywając pas GMC na 6 edycji, po decyzji sędziów pokonał wspomnianego Lewonia. Ostatnia walka to debiut w organizacji ACB na ich 27 edycji, wtedy po nie całych dwóch minutach skończył uderzeniami Ibragima Tibilova. Amerykanin znany jest szerszej publiczności z pojedynków w federacji Strikeforce. 'Dee 1' z organizacją WSOF związał się w roku 2014, tocząc od tego czasu pięć pojedynków. Trzy pierwsze walki Dannyego to cenne zwycięstwa na punkty z Phile Dance, Jorge Lopezem oraz Adamem Cellą. Ostatnie dwa pojedynki Davisa to porażki po decyzjach sędziów z takimi zawodnikami jak Matthew Frincu czy Abubakar Nurmagomedov.

Vinny Magalhaes vs Jake Heun - Brazylijczyk po zwolnieniu z UFC radzi sobie świetnie, dwie pierwsze walki to pierwsze porażki w rekordzie Jorge Gonzaleza na jego własnej ziemi oraz zdobycie tytułu organizacji Titan FC, po tym jak poddał na początku czwartej rundy weterana Jasona Brillza. W ostatnim starcie Vinny zaskoczył po minucie i ośmiu sekundach, poddając Matta Hamilla na WSOF 24. Jake po ostatniej swojej porażce odnotował kolejne dwa zwycięstwa. W trzeciej rundzie poddał on Davina Clarka oraz po niejednogłośnej decyzji sędziów pokonał Clintona Williamsa.

To nie wszystko, w dwóch głównych walkach zobaczymy starcia o pasy mistrzowskie, w których zobaczymy weteranów UFC. Swój tytuł kategorii lekkiej będzie bronił po raz kolejny Dave Branch w starciu zaskakującym ostatnio Cliffordem Starksem. Drugim pojedynkiem będzie walka o pas wagi półśredniej, możliwość jego zdobycia będzie miał topowy zawodnik tej kategorii wagowej Jon Fitch, i doświadczony Brazylijczyk Joao Caferino.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.