UFC: KAROLINA KOWALKIEWICZ vs HEATHER JO CLARK

Do karty gali UFC Fight Night w Rotterdamie została dodana kolejna walka. Zawodniczka wagi słomkowej z Polski Karolina Kowalkiewicz (8-0) zmierzy się z uczestniczką dwudziestego sezonu The Ultimate Fighter Heather Jo Clark (7-4). Clark, która trenuje razem z nową mistrzynią kobiet w wadze koguciej Mieshą Tate, powróci do Oktagonu po przerwie, która nastąpiła po wygranej w grudniu 2014 roku podczas THE ULTIMATE FIGHTER FINALE. Obydwie zawodniczki będą chciały wzmocnić swoją pozycję w dywizji i odnieść drugie zwycięstwo z rzędu pod szyldem UFC.

UFC po raz pierwszy odwiedzi ze swoją galą Holandię już w niedzielę, 8 maja. W walce wieczoru wydarzenia, które odbędzie się w Rotterdam Ahoy, lokalna gwiazda UFC i numer trzy rankingu wagi ciężkiej, Alistair Overeem, który podejmie swojego sparingpartnera, numer sześć rankingu, Andreia Arlovskiego.  

Bilety na zbliżające się wydarzenie będą dostępne od czwartku, 24 marca, od godziny 10:00 poprzez portal Ticketmaster tutaj. Bilety dostępne będą w cenach €50, €70, €95, €130, €160 oraz €190.

W związku z dużym zainteresowaniem, członkowie UFC Fight Club będa mieli możliwość zakupienia biletów od wtorku, 22 marca, od godziny 10:00 poprzez www.ufcfightclub.com. Subskrybenci newslettera UFC będą mogli zakupić bilety w środę, 23 marca, od godziny 10:00. Aby uzyskać możliwość wcześniejszego zakupienia biletów, zarejestruj się do newslettera UFC na UFC.com.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.