PLMMA 67: MARCIN NARUSZCZKA W ROZPISCE

Dwudziestego pierwsze maja w Łomiankach, na gali PLMMA 67/MMA NASTULA CUP, pojawi się zaskakujący ostatnio Marcin Naruszczka, który będzie bronił swojego tytułu. Jak na razie nie znamy przeciwnika do walki na zasadach Pride, które będą panowały na specjalnej gali w ringu, jednak można spodziewać się jakiegoś solidnego obcokrajowca.

Naruszczka po powrocie do teamu Mirosława Oknińskiego nie zwalnia tempa, robi duże wrażenie. Naruszcka zaczął od remisu w walce z Pawłem Brandysem w Bielsko-Białej, następnie wywalczył pas PLMMA na gali w Legionowie, pewnie pokonując na punkty Nikosa Sokolisa. Kolejne dwie walki to obrona tytułu w Wyszkowie, w starciu z Krzysztofem Sadeckim oraz debiut w FEN, na gali w Warszawie, gdzie uderzeniami zastopował solidnego Rafała Haratyka.

Przypomnijmy, że rozpiska tej gali zapowiada się bardzo ciekawie. W trzech głównych walkach zobaczymy walki o tytuły mistrzowskie, do swoich obron staną wspominany Marcin Naruszczka oraz Adam Wieczorek, a pas w nowej wadze będzie miała możliwość zdobyć Izabela Badurek. To nie wszystko, ciekawie zapowiadają się kolejne walki takich zawodników jak Karol Linowski czy Wojciech Orłowski.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.