SHOCK N' AWE 22: PRZEMYSŁAW MYSIALA ZAWALCZY O PAS

Doświadczony, walczący na Wyspach Przemysław Mysiala, ma już zaplanowaną kolejną walkę, po powrocie po dłuższej przerwie. 'Misiek' wystąpi szesnastego kwietnia w Anglii na gali Shcok N' Awe 22, gdzie w starciu z Ryanem Whitem będzie miał możliwość zdobycia tytułu tej organizacji. Co ciekawe, będzie to rewanż, bo w roku 2006 przed czasem wygrał Mysiala.

Polak wrócił po dwóch latach przerwy w poprzednim roku na gali RXF 20 w Rumunii. Wtedy Przemysław zremisował z ciekawym zawodnikiem publiczności Anatoli Ciumacem.

White w swoim dorobku ma już jedenaście zwycięstw i siedem porażek, tylko dwa razy stawał on do decyzji sędziów, a ma pojedynki z ciekawymi zawodnikami. Ryan miał długą serię, jednak zatrzymał go w poprzednim roku Roman Ship, który zwyciężył już w pierwszej rundzie. W kolejnej walce znów walczył w federacji Shock N' Awe, udanie wrócił na 21 edycji, po decyzji sędziów pokonując rodaka Avi Jacka.

W rozpisce zobaczymy inne ciekawe walki, swoją kolejną walkę stoczy chociażby solidny Brett Caswell, znany polskim fanom jako pogromca Marcina Lasoty. W walkach amatorskich swoją przygodę zacznie nasz reprezentant Piotr Bitels.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.