UFC 200: DWIE NOWE WALKI W ROZPISCE I CIEKAWOSTKI

Dwie nowe walki zostały dopisane do hitowej jubileuszowej gali UFC 200, która odbędzie się dziewiątego lipca w Las Vegas.

Sage Northcutt vs Enrique Marin - Dwudziestolatek ma za sobą już trzy walki w największej federacji na świecie. Zaczął świetnie od zastopowania uderzeniami po 57 sekundach Francisco Trevino i poddaniu na początku drugiej rundy Cody Pfistera. Ostatnia walka Sage to pierwsza porażka w karierze, która miała miejsce na UFC on FOX 18, w drugiej rundzie poddał go Bryan Barberena. 'Wasabi' po sześciu zwycięstwach z rzędu wystąpi w programie The Ultimate Fighter: Latin America 2, odnotowując ważne zwycięstwa. Na koniec zawodnik z Hiszpanii zadebiutował w UFC, przegrywając po niejednogłośnej decyzji sędziów z Erickiem Montano.

Cat Zingano vs Julianna Pena - 'Alpha' po siedmiu zwycięstwach w karierze w roku 2013 zadebiutowała w największej federacji na świecie. W trzeciej rundzie przez TKO pokonała Mieshę Tate. Znowu Cat walczyła raz na rok, w roku 2014 w trzeciej rundzie stopując Amandę Nunes, a w poprzednim roku miała szansę na zdobycie mistrzowskiego pasa. Jednak nie udało się i na UFC 184, po 14 sekundach Ronda Rousey poddała ją, zapewniając tym samym pierwszą porażkę w karierze. Pena po dwóch porażkach w karierze zaliczyła mimo wszystko debiut w UFC, do tego czasu sprawując się bardzo dobrze. Juliana sekundę przed końcem pierwszej rundy zastopowała uderzeniami Jessice Rakoczy. W kolejnych dwóch walkach przed czasem pokonała Milenę Dudievą, a po decyzji sędziów lepsza okazała się od Jessicy Eye.

To nie wszystko, ciekawe informacje podał Dana White w rozmowie z ESPN. Próbowano Conora McGregora zestawić z kimś w piórkowej lub lekkiej, jednak on nie chciał słyszeć o niczym poza rewanżem z Diazem, i w dodatku jego zdaniem ma obsesję na punkcie tej walki. Zwycięzca walki Jose Aldo vs Franki Edgar zawalczy oczywiście w następnej walce z McGregorem. W rozpisce gali UFC 200 możemy spodziewać się kilku walk kobiet. Co ciekawe, jak podają różne źródła, na tej gali ostatecznie może dojść do walki Rondy Rousey z Mishą Tate, albo Holly Holm. Na koniec jeszcze inna informacja, jak mówi Nate Diaz, przez niego federacja UFC zrezygnowała z super zestawienia Conora McGregora z Georgesem St. Pierre.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.