KSW 35: KAROL CELIŃSKI vs MARCIN WÓJCIK

Arkadiusz Hnida, Informacja własna

2016-04-03

Dwudziestego siódmego maja w Ergo Arenie odbędzie się hitowa gala KSW 35, a do rozpiski została dodana ciekawa walka w kategorii półciężkiej, pomiędzy Karolem Celińskim, a Marcinem Wójcikiem.

'Cebula' po porażce w debiucie w KSW z byłym mistrzem Goranem Reljicem, udanie wrócił na 29 edycji, w szaleńczym boju kończąc przed czasem Tomasza Kondraciuka. Ostatnia walka zawodnika z klubu Berkut Arrachion Olsztyn to szybka porażka w pierwszej rundzie p,rzez poddanie z Tomaszem Narkunem. Mimo wszystko Celiński nie zwalnia tempa, coraz częściej wyjeżdża trenować zagranicą naszego kraju.

Zawodnik z Piły po dobrej passie w federacji PLMMA, w której przed czasem wygrał z Michałem Oleksiejczukiem, dostał szansę w ciekawej federacji FEN. Szybko poddał w debiucie Krzysztofa Pietraszka, a następnie po ciekawej walce zapewnił pewną pierwszą porażkę w karierze Wojciecha Janusza. Wójcik na koniec dostał szansę od KSW, którą wykorzystał. Na ostatniej edycji, w drugiej rundzie zastopował uderzeniami Tomasza Kondraciuka.