SLAVA REPUBLIC 1: NOWE INFORMACJE

Ciekawe informacje zdradził Paweł Kowalik w rozmowie z mmarcoks.pl, w sprawie gali Slava Republic 1, która odbędzie się 30 kwietnia. W rozpisce mamy już ciekawych zawodników jak Piotra Hallmanna, w walce z solidnym Francuzem oraz mocne starcie Krzysztofa Klaczka z Sergejem Grecicho. Paweł zdradził, że w rozpisce zobaczymy także Rafała Błachutę, Kacpra Formele oraz Kacpra Karskiego. To nie wszystko, MMA Cartel łączy się z PJ Promotion, czyli Piotrem Jeleniewskim.

Rafał Błachuta - Strażak z Kwidzynia będzie chciał wrócić na tor zwycięstw, bo jak wiemy ma trzy porażki z rzędu. Błachuta zaczął od porażki na GMC 5 z Abusupiyanem Magomedovem, a na dwóch edycjach FEN musiał uznać wyższość na punkty Michała Michalskiego oraz Davy Gallona.

Kacper Karski - Kolejny reprezentant Mighty Bulls Gdynia, który także ma mocny głód zwycięstw. W poprzednim roku Karski zaczął od zwycięstwa po jednogłośnej decyzji sędziów z Pawłem Radziewiczem, a następnie miał możliwość walki w turnieju na gali Fight Night Merseburg 8. Niestety Kacper odpadł już w pierwszej rundzie, przegrywając przez poddanie z solidnym Vincentem del Guerrą.

Kacper Formela - Młody talent stoczy swoją trzecią walkę zawodową, po tym jak odnosił sukcesy w karierze amatorskiej na galach PLMMA czy na Mistrzostwach Świata IMMAF. Debiut Formeli miał miejsce w poprzednim roku na PLMMA 61, poddał wtedy pod koniec pierwszej rundy Mariusza Michalczuka. Ostatnia walka Kacpara miała miejsce w tym roku na Time Of Masters 2, kiedy to poddał w pierwszej rundzie reprezentanta Litwy Jurij Jermolo.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.