RIZIN FF 1: KOLEJNE WALKI W ROZPISCE

Siedemnastego kwietnia odbędzie się już kolejna edycja japońskiej rewelacji Rizin FF. Tym razem do rozpiski zostały dodane nowe ciekawe walki, w których wyłaniają się nowe twarze w organizacji.

(-93kg) Vadim Nemkov vs Karl Albrektsson - Rosjanin to na pewno jedna z gwiazd wschodzących, choć ma małe doświadczenie. O jego piekielnie mocnym ciosie mógł się przekonać nasz reprezentant Michał Gutowski oraz weteran Joaquim Ferreira. Kolejne walki Vadima to już turniej Rizin, zaczął go kapitalnie, nokautując w pierwszej rundzie Gorana Reljica, znanego u nas jako były mistrz KSW. Ostatni pojedynek był świetny, jednak przegrany, bo nie dał rady wyjść on do drugiej rundy w starciu z kapitalnym Jirim Prochazką. Młody Szwed w swoim dorobku ma cztery pojedynki, wszystkie zaliczył przed czasem. Ciekawostka jest taka, że Karl zadebiutował na gali w Koszalinie, w drugiej odsłonie kończąc uderzeniami Błażeja Nagórskiego. Kolejne walki to poddanie ciekawego Arunasa Viliusa i znokautowanie Nordine Hadjara z Belgii. Albrektsson wraca po dwóch latach przerwy, bo przecież ostatnia walka miała miejsce na IRFA 7, wtedy pod koniec drugiej rundy poddał naszego reprezentanta Tomasza Janiszewskiego.

(+93kg) Chris Barnett vs Kirill Sidelnikov - 'Huggy Bear' znany jest naszym polskim kibicom jako niedoszły rywal Michała Kity. Amerykanin miał kapitalną passę ośmiu zwycięstw z rzędu, większość kończył w efektowny sposób. Chris w tych walkach pokonywał ciekawych zawodników jak Travis Wiuff czy Emil Zahariev. Barnett doszedł do kolejnego etapu turnieju japońskiej federacji IGF, jednak musiał on uznać wyższość Oli Thompsona, który jest bardzo dobrze znany polskiej publiczności z gal KSW. Ostatnia walka to szybkie zwycięstwo w ponownej walce z Shinichi Suzukawą. Rosjanin w swoim dorobku ma już pojedynki z ciekawymi zawodnikami i jest weteranem organizacji M-1 Global. Sparing partner Fedora Emelianenko wrócił po pięcioletniej przerwie. Na poprzedniej edycji Rizin, już w pierwszej rundzie uderzeniami pokonał Carlosa Toyotę.

(Catchweight -98kg) Teodoras Aukstuolis vs Jaideep Singh - Litwin wrócił po trzech latach przerwy, w poprzednim roku odnotowując poddanie nad Krzysztofem Pietraszkiem oraz zwycięstwo na punkty z Alexandrem Grebenkinem. Kolejne walki Teodorasa miały miejsce już w Japonii, gdzie zaskoczył wielu, w pierwszej rundzie nokautując mistrza Jungle Fight Bruno Cappelozze. Ostatnia walka Austouolisa to kolejny etap turnieju i pewna porażka na punkty w starciu z weteranem Bellatora Muhammedem Lawalem. Fighter z Indii znany jest przede wszystkim jako doświadczony kickboxer. Zaczął on w MMA od dwóch wygranych przed czasem z Alirezą Tavak i Carlosem Toyotą. Ostatnia walka to niespodziewany pojedynek z powracającym Fedorem Emelianenko. Rosjanin potrzebował zaledwie trzy minuty i dwie sekundy, na zapewnienie pierwszej porażki w dorobku bezradnego Singha.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.