SF 3: SOLIDNA ROZPISKA W KOSZALINIE

Dwudziestego trzeciego kwietnia w Koszalinie odbędzie się już trzecia edycja organizacji Spartan Fight. Tym razem zaskakują oni kolejną ciekawą rozpiską i wzmocnieniami.

(MMA) 70 kg: Mateusz Teodorczuk vs Attila Korkmaz - 'Meteor' znany jest chociażby ze zwycięstw z Adrianem Zielińskim w roku 2012, czy rok później z walki na Cage Warriors, gdy poddał na początku drugiej rundy zawodnika publiczności Paula Redmonda, który niedawno miał szansę walczyć w UFC. W poprzednim roku Mateusz wrócił po dłuższej przerwie na gali Abu Dhabi Warriors 2, wtedy przegrał pewnie na punkty z Waylonem Lowe. Niemiec w swoim dorobku ma siedem zwycięstw i dwie porażki. Co ciekawe, większość swoich walk kończy on po pełnym dystansie, a ma je stoczone w największych niemieckich federacjach. Aktualnie Attila ma passe dwóch zwycięstw z rzędu, pokonał przed czasem debiutującego rodaka oraz zapewnił pierwszą porażkę w rekordzie Leo Zulica.

(K-1) 60kg: Michał Królik vs Andrei Kedves - Królik to zawodnik wschodzący w szeregach kickboxerów w naszym kraju, a w federacji Spartan Fight odnotował już dwie walki. Pierwsza to pewne zwycięstwo na punkty z Słowakiem Janem Szajko, a następnie szybko przed czasem odprawił Białorusina Vitaly Kazkova. Teraz czeka go walka z Chorwackim fighterem.

(MMA) 70 kg: Alan Langer vs Michal Mokry - Zawodnik z Katowic po szybkiej porażce w ważnym turnieju Areny Berserkerów z Kamilem Gniadkiem, nie wywalczył kontraktu z KSW. Potem były problemy z kontuzjami i wrócił po dwóch latach przerwy, w tym roku na Spartan Fight 2, poddając Węgra Laszlo Furko po niecałych dwóch minutach. Słowak po kolejnych walkach w swoim kraju, gdy walczył ze zmiennym szczęściem, zadebiutował w Polsce. Michal w roku 2014 wystąpił na Slugfest 4, dobrze się zaprezentował, jednak przegrał na punkty z Piotrem Niedzielskim. Po tej walce Mokry odnotował dwa kolejne zwycięstwa, kończąc przed czasem rodaka oraz na punkty Denisa Kovaca.

(MMA) 93 kg: Łukasz Kapsa vs Denis Górniak - Zawodnik z Katowic zadebiutował w roku 2013, tocząc dwie walki i poddając Przemysława Wodeckiego i Tomasza Gocalskiego. Ostatnia walka Kapsy miała miejsce w roku 2014, kiedy na gali Iron Cage Warriors MMA 1, poddał w pierwszej odsłonie Marcina Żabę. 'Fliston' po udanej walce amatorskiej zadebiutował w tym roku. Górniak na ostatniej edycji Spartan Fight, w niecałe dwie minuty poddał zawodnika z Ukrainy Nikolaia Golovatiuka.

(MMA) 70kg: Paweł Domagała vs Marcin Skalik - Paweł zaczął od trzech startów w roku 2014, zaczynając od zwycięstw z Jackiem Trofimiukiem i Marcelem Grzelukiem oraz zremisował z Mateusz Woźniczakiem. Domagała stoczył ostatnią walkę w poprzednim roku na PLMMA 51, poddając w drugiej rundzie Igora Jarczyńskiego. Zawodnik z Wydry Gym po dwóch porażkach w karierze wrócił po trzech latach przerwy, w poprzednim roku. Skalik poddawał wtedy Pawła Żyglińskiego oraz Przemysława Fajera.

(MMA) 77kg: Karol Szałowski vs Mykhola Hrynchok - Karol choć źle zaczął, to potem odnotował cztery zwycięstwa z rzędu, większość tocząc na galach PLMMA i wszystkie kończąc po poddaniu rywala. W ostatnich dwóch walkach Szałowski przegrywał szybko z Midaugasem Verzbicksaem i po decyzji sędziów z Łukaszem Bugarą. O Ukraińcu nie można znaleźć jednak za dużo informacji, jest to debiutujący zawodnik.

(MMA) 70kg: Artur Pawlak vs Marcin Pawłowski - Zawodnik z Gracie Barra Łódź po dwóch porażkach, w tym z Jakubem Kowalewiczem, wrócił dopiero w tym roku na gali Zmierzch. Odnotował zwycięstwo nad Litwinem Raimondasem Sinicą po uderzeniach. Pawłowski w swoim dorobku ma dwie walki, zadebiutował w roku 2013, poddając w pierwszej rundzie Wojciecha Nowaka na Adrenalina Fight. Ostatnią walkę toczył w zeszłym roku na Octagon Fight, po kontuzji pokonując Przemysława Chojne.

To nie wszystko, w rozpisce zobaczymy także ciekawego zawodnika do 61 kilogramów Kamila Selwę, który jeszcze nie poznał rywala. Zawodnik z Spartakusa Rzeszów po porażce z Damianem Stasiakiem, odnotował dwa zwycięstwa za granicami naszego kraju. Kamil zaczął od zwycięstwa w Czechach na GCF Challenge po jednogłośnej decyzji sędziów z Ondrejem Skalnikiem, a w ostatniej walce wyjechał do Niemiec na galę Young Blood Night Vol. 6, gdzie po uderzeniach zastopował zawodnika z Węgier.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.