OC 42: MARCIN PRACHNIO W ROZPISCE

Dwudziestego siódmego maja w Bangkoku odbędzie się gala One Championship 42, a w rozpisce zobaczymy naszego reprezentanta Marcina Prachnio. Zawodnik mieszkający na Wyspach stoczy swoją drugą walkę w największej azjatyckiej federacji, w starciu z Leandro Ataidesem.

Prachnio w poprzednim roku stoczył trzy ważne walki, zaczynając od zwycięstwa przed czasem w Szwajcarii, z Ryanem Salamagnou. Następnie zwyciężył na punkty z ciekawym Matnejem Batnickiem, a skończył rok zdobyciem tytułu mistrzowskiego federacji Final Fight Championship. Już w pierwszej rundzie uderzeniami pokonał Tomislava Spahovica. W ostatniej walce Marcin zadebiutował w federacji One Championship na gali w Indonezji, w pierwszej rundzie efekt pokonując przed czasem Alexandra Machado.

'Leo' po sześciu zwycięstwach w swoim, kraju w tym tylko dwa razy po decyzji sędziów, także związał się kontraktem z azjatycką federacją. Dwie pierwsze walki to zwycięstwo pod koniec pierwszej rundy z Brayanem Rafiqiem i wygrana uderzeniami już po 47 sekundach z Tatsuye Mizuno. Ostatnie dwie walki nie należały do Leandro, który przegrywał przed czasem z mocnymi uderzaczami jak Igor Svirid oraz Alexey Butorin.

Bardzo ciekawie zapowiadają się także na tej gali walki mistrzowskie, w których mistrzowie staną do trudnego zadania, jednak o tym dłużej napiszemy już wkrótce.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.